PAYOT představuje novou řadu pro vyhlazování vrásek.

Ať chceme nebo ne, jsou tu a připomínají nám plynutí času. Vrásky, naše vrásky, ty, které nás charakterizují, podtrhují náš úsměv, se kterými mhouříme oči, a které zůstávají navzdory všemu tím prvním, co nás zaujme při hledání krásy.

Kyselinu hyaluronovou produkují a denně obnovují buňky naší pokožky. Od 30 let ale pleť ztrácí každý den víc kyseliny hyaluronové, než ji sama stačí vyprodukovat, a vystavením environmentálnímu stresu se tento jev dál urychluje. Vrásky se prohlubují, pleť je méně napnutá, méně zářící. Laboratoře PAYOT se pro svou novou řadu péče pro vyhlazení vrásek, LISSE, zaměřily na významnou vědeckou inovaci, homeostázu pokožky. Je to schopnost pokožky udržovat svoji přirozenou fyziologickou rovnováhu, včetně kyseliny hyaluronové, a to za jakýchkoli podmínek. Ošetření LISSE nabízí všem typům pleti dokonalou rovnováhu kyseliny hyaluronové.

Protože neexistuje lepší kyselina hyaluronová než ta, kterou si naše pokožka vytváří sama přirozeně, dodávání kyseliny hyaluronové zvenku je dobré, ale ještě lepší je chránit a posilovat náš vlastní kapitál!

Nový rituál péče o plet‘, LISSE

kde se vysoké účinky

rýmují s čistotou

 

Základem receptury je kyselina hyaluronová

Každá receptura řady péče o pleť Lisse obsahuje duo kyselin hyaluronových v kombinaci s komplexem léčivých bylin (borovice alpská / maceška trojbarevná), které kompenzují, chrání a posilují přirozený kapitál kyseliny hyaluronové obsažený v každé pokožce.

Příroda především

Čisté a zodpovědné receptury nabízejí až 98 % složek přírodního původu. PAYOT vybral rostlinné extrakty ze zodpovědné sklizně a výroby: divokou macešku trojbarevnou a borovici alpskou.

Hledání smyslových vjemu pro naše zdraví

Péče LISSE, inspirovaná „sylvoterapií“, aktuálním trendem využívání lesního bohatsví pro naše zdraví a duševní pohodu, je plná silně působících polyfenolůch extrahovaných z kůry alpské borovice, o nichž se ví, že podporují klid a pohodu. My u PAYOT vnímáme krásu jako celek, rovnováhu mezi tělem a myslí. Péče LISSE je tedy pro naši pokožku cestou, jak si užívat hluboký nádech čerstvého vzduchu.

Obaly šetrné k životnímu prostředí

Životní prostředí je naší srdeční záležitostí. Recyklovatelným obalům vyrobeným z recyklovaných materiálů věnujeme prvořadou pozornost: dózy obsahující 20 % recyklovaného skla, pouzdra vyrobená ve Francii ze 100 % recyklovaného papíru a ampulky obsahující 30 % recyklovaných materiálů.

Udržuje homeostázu pokožky

s účinky pro vyhlazování vrásek

 

Interní působení

KOMPLEX LÉČIVÝCH BYLIN

Složený z alpské borovice / divoké macešky trojbarevné chrání a posiluje přirozenou produkci kyseliny hyaluronové pokožkou a zpomaluje její každodenní odbourávání.

KŮRA ALPSKÉ BOROVICE

Polyfenoly, extrahované z kůry
alpské borovice, CHRÁNÍ před
environmentálním stresem
(znečištění, oxidační stres), který
urychluje ztrátu kyseliny
hyaluronové v pokožce.

EXTRAKT DIVOKÉ
MACEŠKY TROJBAREVNÉ

Patentované flavonoidy
extrahované z divoké
macešky ZVYŠUJÍ přirozenou
produkci kyseliny hyaluronové
v pokožce a zpomalují její
každodenní odbourávání.

Externí působení

DUO KYSELIN HYALURONOVÝCH

100% přírodní původ (nízkomolekulární, vysokomolekulární) KOMPENZUJE přirozenou ztrátu kyseliny hyaluronové v kůži

SLEEPING CRÈME RESURFAÇANTE

Noční vyhlazující a regenerační krém

CRÈME LISSANTE RIDES

Denní vyhlazující krém

SÉRUM BOOSTER REPULPANT

Koncentrované vyhlazující sérum

CURE 10 JOURS RIDES ÉCLAT EXPRESS

10denní kúra s kys. Hyaluronovou a retinolem