Osvěžte svou pleť díky novince od Payot! My Payot Brume Eclat vaši pokožku hydratuje, posílí a ochrání před znečištěním. Jemnou mlhu aplikujte na tvář z 15 centimetrové vzdálenosti před aplikací denního krému. Také vám může výborně posloužit jako fixátor make-upu a nebo jako ochranný osvěžující štít kdykoliv během dne. Víte jaké zázraky obsahuje?

GOJI – „červený diamant“ z Asie
Jeho úkolem v Brume Eclat je: posílit imunitní systém, chránit před volnými radikály a stimulovat energii buněk. A co to vlastně to GOJI je? Drobné bobulovité ovoce oranžovo-červené barvy, které roste na nevelkých keřích, vysokých kolem 1-3 metrů. Tento elixír mládí bychom našli v Číně a menších částech Mongolska, ale hlavně v chráněném údolí himálajského vrších, a to v Tibetu a Nepálu. V Asii ho nazývají „červený diamant“ a pravidelně jej konzumují Tibetští mniši. Přímo překypuje vitamíny a minerály. Obsahuje 18 aminokyselin, vlákninu, přes 20 různých vitamínů a minerálních látek, včetně vysokého množství vitaminu C, A a železo. V bobulích se nacházejí také vitaminy B-skupiny, antioxidanty a beta-karoten.
ACAI – antioxidační bomba z pralesa
Jeho úkolem v Brume Eclat je: stimulovat mikrocirkulaci, a tím obnovovat zářivost pleti díky stopovým prvkům a polyfenolům. Populární příběh ACAI už asi každý zná. Hluboko v amazonském deštném pralese vyrůstá malé kulaté ovoce černo-fialové barvy o průměru asi 25 mm, připomínající hrozny, ale s větším množstvím vlákniny. Palma produkuje rozvětvené střapce 500 až 900 plodů dvakrát ročně. Bobule acai obsahují množství antioxidantů, vlákninu, zdravé tuky a potřebné minerály a vitamíny.