Představujeme vám čtyři výjimečné a univerzální výrobky péče o pleť, které opravují, sjednocují a bojují se všemi nedokonalostmi. Také se postarají o pigmentové skvrny, zašedlý tón pleti a jiné nerovnosti. Tyto produkty byly vytvořeny pro všechny ženy bez ohledu na jejich věk a typ pleti.

CONCENTRÉ PERLES: Rozjasňující sérum

Mimořádně sérum se nanáší pravidelně každé ráno a večer na dobře očištěnou pleť obličeje, krku a dekoltu. Působí na buněčné disfunkce, které jsou původci nejednotné pleti (pigmentové skvrny, mdlá pleť, jizvy, zarudnutí). Po aplikaci se rozjasňující perly spojí s aktivním gelem nasyceným kyselinou hyaluronovou a pleť je rozzářená.

uni-skin-concentre-perles

UNI SKIN JOUR: Sjednocující krém

Denní krém chrání před buněčnými dysfunkcemi, které způsobují nejednotnou pleť (pigmentové skvrny, mdlou pleť, jizvy, zarudnutí). Oživuje zářivost pleti. Obsahuje superochranné aktivní látky, které tvoří ochranný štít a na druhé straně pomocí SPF 15 chrání před UVA zářením (zdroj buněčného poškození, UVA reprezentuje téměř 95% ultrafialového záření, které dosahuje na povrch Země; svítí po celý rok a dokáže proniknout hluboko do pokožky ).

uni-skin-jour

UNI SKIN CC CREAM: Sjednocující tónovací CC krém

Multifunkční krém, který sjednocuje barvu více než tradičně zabarvený produkt. Tento multifunkční krém sjednocuje barvu pleti. Opravuje a zakrývá nedokonalosti pleti (pigmentové skvrny, mdlou pleť, jizvy, zarudnutí). Díky SPF 30 poskytuje vysokou sluneční ochranu před UVA.

uni-skin-cc-cream

YEUX ET LÈVRES: Sjednocující balzám na oči a rty

Tento delikátní balzám bez parfemace chrání před buněčnými dysfunkcemi, které způsobují nejednotnou pleť (pigmentové skvrny, mdlou pleť, jizvy, zarudnutí). Obnovuje zářivost pokožky kolem očí, rtů a viditelně vyplňuje jemné linky.

uni-skin-yeux-levres