Dermo-sensoriální péče pro jemnější a načechranější pokožku od kosmetiky Payot přichází v pěti osvěžujících produktech pro optimální hydrataci. Laboratoře Payot přinášejí novinky v podobě Hydra 24+ pro dehydrovanou pleť. Tato řada je určena pro ženy, které hledají prevenci proti suché pleti.

V první části přinášíme tyto produkty:

hydra24-creme-glaceeHYDRA 24+ CRÈME GLACÉE

Tento hydratační krém, určený na suchou pokožku snižuje dehydrataci a zlepšuje cirkulaci vody z bazální vrstvy až na povrch. Kromě toho se postará i o zachování mladistvého vzhledu, protože zlepšuje buněčnou energii, a tak zpomalí přirozené stárnutí pleti. Rovněž zajišťuje skvělou ochranu pleti před znečištěným prostředím. Hedvábná, bohatá a saténově jemná textura se rychle vstřebává do pokožky a zajistí 24-hodinovou hydrataci a dlouhotrvající komfort. Hydra 24+ Créme Glacée obsahuje červenou mořskou řasu, H2O patch, meloun a fík. Ty mají na starosti hydrataci. V 50 ml skleněné nádobce se nachází i kreatin a vitamín C, které zachovávají mládí. Spolu s vitamínem E zajišťují skvělou ochranu během dne a noci.

 

 

HYDRA 24+ GEL-CRÈME SORBEThydra24-gel-creme-sorbet
Hydratační gelový krém určený pro smíšenou pleť zlepšuje cirkulaci vody z bazální vrstvy až na povrch. Díky této fintě dostane vaše pokožka pořádnou dávku hydratace. Mimo jiné také zachovává mladistvost a to tak, že zlepšuje buněčnou energii. Obsahuje červenou mořskou řasu, H2O patch, meloun a fík. Ty se starají o hydrataci. V 50 ml skleněné nádobce se nachází i kreatin a vitamín C, které zachovávají mládí. Spolu s vitamínem E zajišťují skvělou ochranu během dne a noci. Jemné vrásky a linky budou minulostí! Svěží a hedvábná textura lehkého gelu zajistí okamžitý pocit svěžesti a dlouhodobě hydratuje pokožku po celý den.