Celá desetiletí se PAYOT vymykal konvenčnímu pojetí zkrášlující kosmetické péče. Dnes nás PAYOT zavede do 3 světů a odvypráví 3 příběhy pro 3 ženy, které se mohou stát jednou a tou samou…

3 nové pečující přípravky, jejichž aplikaci prožijete s emocemi, vitalitou nebo dokonce precizností a kterým jsou společné nejnovější inovace a naprostá současnost.

EMOCE

PAYOT představuje nový produkt ve své nejvyšší řadě SUPRÊME JEUNESSE určené proti stárnutí, vědecký a senzoriální počin, který vypráví příběh o pravé lásce mezi péčí a pletí.

SUPRÊME JEUNESSE ESSENCE

KYTICE Z 5 VZÁCNÝCH KVĚTIN JAKO POZORNOST PRO VAŠI PLEŤ
Extrakty z magnolií a orchidejí regenerují pleť do hloubky povzbuzením přepracované přirozené obranyschopnosti pokožky. Jako skutečný pleťový primer, AHA kyseliny obsažené v ibišku zjemňují a vyhlazují texturu pleti, zatímco okysličující extrakty lichořeřišnice posilují účinnost navazujících produktů péče o pleť. V neposlední řadě královská květina, leknín, dodává pokožce jemnost a pohodlí. Zapouzdřená vysoce koncentrovaná kyselina hyaluronová s velkou molekulární hmotností načechrává a hydratuje pokožku.

  • PLEŤ JE INTENZIVNĚ NAČECHRÁNA 80%
  • TEXTURA PLETI JE POSÍLENA 80%
  • ÚČINNOST NAVAZUJÍCÍCH PRODUKTŮ JE POSÍLENA 75%

SMYSLNOST NA POVRCHU VAŠÍ PLETI
Nekonečně lehká a jemně lesklá gelová textura je velmi svěží a rychle se vstřebává, pro efekt okamžité infúze pro pleť.

VITALITA

Novinka ve zpevňující a liftingové řade PERFORM LIFT pro nový začátek. Krása a projasnění,
přestože Váš život sužuje chaos!

PERFORM LIFT VITALITY

SLOŽENÍ UŠITÉ NA MÍRU VYČERPANÉ PLETI
Speciálně vyvinuté složení pro revitalizaci dusící se pleti. Složení tohoto krému obsahuje kombinaci extraktu řeřichy a minerálních výtažků, které napomáhají transportu kyslíku mezi buňkami. Pro boj se ztrátou pevnosti a obnovení unavené pleti, Acti-Lift komplex (extrakt z mořských řas, obnovující peptid a 2 patentované kyseliny hyaluronové) posiluje regeneraci tkáně. Pro zklidnění a projasnění vyčerpané pleti složení obsahuje malé kapičky zklidňujících olejů a změkčující perličky!

  • REGENERACE TÓNU PLETI 91%
  • OBNOVA VITALITY A POHODLÍ 100%
  • ROZJASNĚNÍ PLETI 95%

SETKÁNÍ SE ZCELA NOVOU SEZNZORIALITOU
Překvapivá textura s tvarovou pamětí s okamžitým tvarujícím a vyhlazujícím efektem! Každé ráno ji znovu najdeme v kelímku: dokonalou čistou a neodolatelnou! Textura, která Vás nutí se stále vracet – dokonale návyková!

PRECIZNOST

Nová restrukturalizační péče ve vyhlazující řadě TECHNI LISS proti vráskám. Laťka se pomalu posouvá a my jí to umožňujeme. Všechny ty malé neagresivní povzbuzení (injekce, kyselina hyaluronová, botox, laser, atd…)

TECHNI LISS CICA EXPERT

POKROKOVÉ SLOŽENÍ
Skutečný zklidňující a restrukturalizační koktejl! Krém zabraňuje vzniku jizev a zklidňuje pokožku při hojení. Extrakt pupečníku asijského, nazývaného také „tygří trávou“ a využívaného v přírodě tygry po zranění jako přírodní anestetikum. V čínské medicíně je pupečník asijský známý pro své hojivé a protizánětlivé vlastnosti. V kombinaci s malachitem, přezdívaným „kámen lidstva“, má tento minerál schopnost vysávat negativní energii a ulevit od bolesti. V neposlední řadě, kyselina hyaluronová dodává své obnovující účinky a D-panthenol pomáhá opravit kožní bariéru tím, že zabraňuje pronikání dráždivých látek.

  • POKOŽKA JE ZKLIDNĚNÁ 80%
  • STAV POKOŽKY JE VIDITELNĚ POSÍLEN 77%
  • ZAMEZENÍ VZNIKU JIZEV 71%

INTENZIVNÍ KOMFORT
Balzámová textura se okamžitě vstřebává do pokožky a vysoká koncentrace bambuckého másla poskytuje dlouhotrvající pohodlí. Svěží a lehká vůně.