S rostoucími nároky na dobře vypadající pleť přestává být i pánská pleťová péče tabu. Ovšem muži mají jiné nároky na kosmetické produkty než ženy. Důležité je mít méně produktů, které dokáží zastat rovnou několik funkcí, jejich aplikace nezabere celý den a které rychle účinkují. Výhodné také je, když jsou příjemně parfemovány, protože to potěší nejen pány, ale i jejich případné protějšky.

 

Optimale je jedinečná pánská řada, která nyní představila rovnou nové produkty. Jsou jimi Soin Quotidien 3-en-1 a Déodorant 24 Heures s upraveným složením. Oba produkty se pak, jak je u PAYOT zvykem, pyšní vysokým podílem (nad 90 %) přírodních látek.

 

Jedinečné složení

Deodorant obsahuje zejména tři důležité minerální látky, jimi jsou kamenec, uhlí a extrakt ze smithsonitu. Nejzajímavějším je právě první zmíněný, který je přírodně adstringentní, zužuje cévy a póry a tím omezuje vznik pocení, navíc díky svým antiseptickým účinkům také eliminuje vznik bakterií, které jsou zodpovědné za nepříjemný zápach. Uhlí je pak důležité pro svoje detoxikační účinky a extrakt ze smithsonitu má protizánětlivé účinky a je bohatý na zinek, který pomáhá snižovat nadměrnou tvorbu kožního mazu.

 

Objevte celou řadu OPTIMALE

DÉODORANT 24 HEURES

Osvěžující antiperspirant roll -on

605,00 Kč

SOIN QUOTIDIEN 3-EN-1

Hydratační gelový krém 3 v 1

995,00 Kč

GEL NETTOYAGE INTÉGRAL

Sprchový šampon na tělo a na vlasy

560,00 Kč