Rok od roku se zhoršují a vy nevíte co s nimi? Elixír na věčné mládí ještě neobjevili, ale správným ošetřením můžete vrásky alespoň zmírnit. Vyzkoušejte novinky z řady Techni Liss: Techni Liss Booster a Techni Liss Filler! Díky kyselině hyaluronové a dalším prospěšným „ingrediencím“ pro pokožku se zbavíte nehezkých rýh.

Nejvíce stárne pokožka, která je vystavena slunci. Hrozí jí dehydratace, povadlost a vrásky! Alarmující faktory, které podporují vrásnění mohou být i: kouření, typ pokožky, dědičnost a hlavně délka pobytu na slunci v průběhu mnoha let. Nedostatek živin, spánku a hodně stresu jí také neprospívají.
Techni Liss Booster
techni-liss-booster

Vyhlazující gel s kyselinou hyaluronovou na vrásky se zaměřuje na vyplnění a vyhlazení vrásek. Obsahuje vysokou molekulární hmotnost kyseliny hyaluronové, která posiluje její množství obsažené v pokožce, dodává okamžitý a vyhlazující efekt zatímco vyhlazuje reliéf obličeje. Gel Techni Liss Booster ukrývá také nízkou molekulární hmotnost kyseliny hyaluronové, která zvyšuje její množství obsažené v pokožce a také podporuje její tvorbu. Optim Hyal stimuluje tvorbu, zlepšuje kvalitu, množství a životnost kyseliny hyaluronové. Pokožka se vám zavděčí obnovenou kvalitou, hustotou a okamžitým vyhlazením. Tající gel je určen na ráno a večer po aplikaci séra před pleťovým krémem. Také ho můžete použít jako masku 1 – 2 krát týdně, kterou necháte působit 15 minut.

Techni Liss Filler
techni-liss-filler

Zmizík na vrásky s mikročástečkami kyseliny hyaluronové vyplní vrásky, zmírní jejich viditelnost a odráží světlo. Techni Liss Filler obsahuje vitamin A, který urychluje obnovu buněk a zahušťuje tkáně. Také v něm najdeme i mikročástečky kyseliny hyaluronové, které vyhlazují reliéf a vyplňují jemné linky. Prášek obsažený ve výrobku odráží světlo a rozjasňuje tmavá místa. A výsledek? Vrásky a jemné linky jsou vyhlazeny, vyplněny zevnitř a méně viditelné.