Mdlá pleť, unavené rysy… Mnoho znaků, které ukazují na to, že Vaše pleť platí cenu za škodlivé účinky znečištění. Dnes Vám PAYOT nabídne pár tipů, jak lépe chránit Vaší pleť v budoucnosti.

POZORNĚ ČISTĚTE SVOU PLEŤ

Chcete-li zbavit pleť znečištění, jednoduché čištění nebude stačit. Bude potřeba pleť vyčistit pomocí čistícího gelu pro tento účel. Gel intenzivně detoxikuje Vaší pleť pomocí bohaté pěny. Takové čištění je vhodné před spaním a ráno začít lehčím čištěním, například s Lotion tonique. 

EXFOLIUJTE

Jak jistě víte, některé znečišťující částice dokáží být velmi odolné a občas se usadí velmi hluboko v pórech. Můžete je odstranit pouze pomocí exfoliace. Brzy uvidíte, že Vaše pleť opět září a její textura je vyhlazená.

CHRAŇTE SVOU PLEŤ HYDRATACÍ

Přestože si dvakrát denně čistíte pleť, nechrání Vás to před přímým kontaktem se znečištěním během dne. Proto je vhodné používat hydratační krém, který na pokožce vytvoří ochrannou bariéru. Po nanesení make-upu chraňte Váš obličej našim My Payot Brume , mlhu proti znečištění, která Vám poskytne dodatečnou ochranu a zafixuje Vaše líčení.

Večer dopřejte Vaší pleti hluboké vyživení a dovolte jí se dostatečně regenerovat. Její obranyschopnost bude další den o to silnější.

DOSTATEK TEKUTIN DETOXIKUJE VAŠE TĚLO

Vypijte 1.5 až 2 litry vody denně! Takto Vaše tělo dokáže eliminovat více toxinů a to se ukáže na Vaší pleti! Obohaťte Vaše pití o esenciální oleje s účinky proti znečištění, jako například tea tree, citrón nebo dokonce petrklíč. Pokud nevypijete tolik vody, vyzkoušejte zelený čaj, který je bohatý na anti-oxidanty.

PŘEHODNOŤTE JÍDELNÍČEK

Jídlo dokáže být silným spojencem v boji proti škodlivým účinkům znečištění na Vaší pleti. Vsaďte na mořské řasy, citrón, papáju nebo lněná semínka, která mají silné detoxikační účinky!