Začervenalost, pnutí, podráždění jsou všechno znaky, které vás mohou upozornit na citlivost vaší pokožky. Dnes Vám PAYOT vysvětlí původ těchto příznaků.

Citlivá pleť není nemoc nýbrž „stav pleti“, který se objevuje vlivem různých faktorů (UV, vítr, zima, stres, kosmetika, menstruační cyklus…) Tyto vnější a/nebo vnitřní faktory nemají obvykle vliv na normální pleť, ale působí negativně na citlivou pleť, která nadměrně reaguje na tyto útoky do chvíle, kdy se již není schopná sama bránit.

JAK POZNAT CITLIVOU POKOŽKU?

Pleť, která při sebemenším kontaktu s vnějšími faktory ukazuje různé symptomy: svědění, zarudnutí, zánět, pnutí. Může se jednat o epizodickou krizi nebo o permanentní stav (v tomto případě mluvíme o atopické pleti).

JAKOU ŘADU PAYOT POUŽÍVAT NA CITLIVOU PLEŤ?

S 90-ti letou praxí, Payot vsadil na efektivitu svého produktu Créme N°2 L´Originale a se sebevědomím nabraným několika generacemi nechal vzniknout řadu Créme N°2 specializovanou na citlivou pleť. Představuje účinnost ošetření se senzorialitou péče. Na půl cesty mezi světy medicíny a kosmetiky vznikla naše řada Créme N°2 s kosmeceutickým přístupem, převahou účinnosti a senzoriality ve prospěch ohleduplnosti.

PŘEDNOSTI ŘADY

  • Hypoalergenní  složení
  • Složení omezeno jen na základní látky pro maximální toleranci.
  • Přípravky důsledně testovány pod dermatologickou kontrolou na subjektech s citlivou pletí.
  • Smyslové složení ve prospěch tolerance (Parfemace, galenika…)

PRO HYDRATACI

Objevte naše nové krémy péče o pleť Créme N°2 Nuage a Créme N°2 Cachemire. Jejich inovativní složení s výraznými texturami bylo speciálně přizpůsobeno potřebám citlivé pleti. Skutečné antistresové ošetření, které hydratuje, tiší pocit nepohodlí a zmírňuje podráždění a zarudnutí. V jádru složení najdete kombinaci prebiotik a probiotik, které pracují v symbióze pro vyvážení kožní flóry, její posílení a ochranu před vnějšími agresory.

Výsledky: Pleť je hydratovaná (Nuage), vyživená (Cachemire). Den za dnem podráždění a zarudnutí viditelně mizí.

PRO ZKLIDNĚNÍ

Zaměřte se na naší kultovní péči Créme N°2 L´Originale: perfektní řešení pro zklidnění a hojení malých „bolístek“ a potlačení pocitu nepohodlí Vaší pleti:

  • Kožní reakce (zarudnutí, drsnost, erytém, pálení) způsobené sluníčkem, malé povrchové spáleniny, lišej…
  • Podráždění (popraskání, zarudnutí, svědění) způsobené zimou, větrem, znečištěním, stres, oděrky
  • Citlivost (zarudnutí, svědění, brnění) reaktivní pleti po holení, depilaci….

KOREKCE

Naše péče o pleť nové generace Créme N°2 CC Cream je multifunkční. Hydratuje a zakrývá zarudnutí pomocí pigmentu, zatímco podporuje proces hojení svrchní vrstvy pokožky a poskytuje vysokou ochranu pře slunečními paprsky.