PAYOT představuje novou zpevňující anti-age péči

OŠETŘENÍ LIFT ABSOLU

Potřebujete rychle a dlouhodobě zlepšit pevnost a elasticitu pokožky, získat objem a zvýraznit kontury obličeje? Vyzkoušejte nové profesionální ošetření s novými ready-to-wear hydrogelovými maskami na celý obličej a na krk – trend přicházející z Asie.
Aplikace na 15 minut & pasivní obličejová gymnastika provedená kosmetičkou během působení masky zajišťuje maximální a viditelný lifting pokožky. Působí na Vás přitom účinné látky: osilift získávaný z ovsa, červená mořská řasa, asijský konjac, provitamin B5, wakamé extrakt nebo kyselina hyaluronová.

Celé ošetření, které trvá 75 minut, má viditelné výsledky a dokonale se přizpůsobí Vašemu životnímu stylu. Citlivá pleť? Žádný problém.

Protokol ošetření:

  1. Diagnóza pleti prováděná kosmetičkou
  2. Preludium – uvolní z Vás napětí a eliminuje stress a známky únavy
  3. Odličovací protokol
  4. Peeling + Masque Détox (případně hloubkové čištění pleti)
  5. Masáž 42 kroků podle Dr. N.G. Payot – stimulace dýchacího, svalového, lymfatického, cévního a kožního systému – provádí se v 7500 salónech ve světě do posledního detailu shodně
  6. Maska Lift Absolu 15 min. (s podkladem Elixír Lift) PAYOT+ : masáž rukou během působení masky
  7. Signatura – sérum, oční a denní krém z řady Perform Lift (navazuje na stejnou řadu zvolené masky)
  8. Jemné probuzení – zažíváte okamžik trvalé a hluboké relaxace a well-being

Výsledky: ze salónu odcházíte s okamžitě zpevněnou pletí a vyhlazenými vráskami. Pokožka získává na objemu a kontury obličeje jsou přesně definované – nechcete vypadat jako vlastní neostrá fotografie, že? Naopak: zářící a sjednocená pleť je teď Vaší vizitkou.