Je taková spousta krásných věcí, které se dají dělat doma a krátit si tím čas. Obvykle necháváme o svou pleť pečovat profesionální kosmetičky a doma se pak odbudeme jen nejnutnější péčí v podobě odlíčení, denního a nočního krému, ale nyní jste odkázány jen samy na sebe.

Nezoufejte! V domácí péči o pleť se také skrývá velké kouzlo.
Napusťte si bublinkovou koupel, na dveře dejte cedulku NERUŠIT a zapalte svíčky. Dneska budete mít salón krásy ve vaší koupelně!

Nevíte, kde začít nebo co Vaše pleť potřebuje? Váš kosmetický salón je sice zavřený, ale zkuste v této výjimečné situaci kontaktovat přímo Vaši kosmetičku, která Vám určitě ráda poradí, co Vaše pleť potřebuje a pomůže Vám sestavit rituál šitý na míru.

Salóny musely zavřít ze dne na den, proto většina z nich má zásoby zboží na domácí použití, které Vám určitě velmi rády pošlou a vy je tak můžete podpořit v nelehké situaci.

Nemáte ještě svůj salón PAYOT?
Chcete podpořit kosmetičku ve Vašem okolí?

BUBLINKOVÁ KOUPEL A PÉČE O TĚLO

Navlhčete pokožku těla a krouživými jemnými pohyby naneste mandlový peeling Gommage Amande. Jeho aktivní látky (olej ze sladkých mandlí a bambucké máslo) účinně odstraní odumřelé kožní buňky a vyhladí texturu pleti.

Nyní, když může pokožka znovu dýchat, potřebuje ochránit před vysušením. Zážitek pokračuje ve vaně s božským sprchovým olejem Huile Douche Relaxante. Jeho aktivní látky vyživují pokožku a jeho textura a vůně nekonečně relaxuje všechny smysly.

Představte si, že Payot dokáže přinést i slunce až k vám do koupelny! Nové hedvábně jemné mléko Soin Ensoleillant Élixir obohacené o bronzující aktivní látky rozzáří pokožku již po první aplikaci.

MASKOVÁNÍ S PAYOT

Peeling je základním gestem pro zbavení pleti odumřelých buněk, stimulaci jejich obnovy a podporu účinnosti pleťových produktů. Náš Gommage Douceur Framboise se skutečnými malinovými zrníčky se v průběhu aplikace pod prsty mění na příjemný olej, který bez dráždění vyhladí texturu pleti a při oplachování vodou se pro snadné odstranění mění v jemné mléko.

Obličejové masky působí jako urychlená péče pro epidermis. Už jste slyšeli „Multimaskování“? Spousta blogerek propadla tomuto novému směru v nanášení masek, který proměňuje rutinu péče o pleť v karneval! Použijte čistící masku  Pâte Grise Masque Charbon na T-zónu. Řekněte sbohem nežádoucímu lesku, skvrnám a černým tečkám! Na tváře je vhodná hydratační maska Hydra 24+ Baume-En-Masque pro vyživení pleti, navrácení elasticity a zmírnění zarudnutí. Pro citlivé oční kontury použijte oční plátky Roselift Collagène Patch Regard pro odstranění známek únavy a expresní liftingový efekt.

Dnešní dny trávíme převážně uvnitř a naše pleť postrádá přirozené denní světlo, na to máme jasné řešení! Naše chronoaktivní řada Blue Techni Liss bojuje proti známkám desynchronizace kožních biorytmů, zmírňuje dopad modrého světla na pokožku a dovoluje buňkám snadno se regenerovat. Během dne pleť potřebuje ochranu, během noci regenerovat!