Udělejte radost vaší babičce, mamince nebo dceři a darujte jim k Vánocům hydratační jemně parfémované tělové vody Payot.

EAU DE SOIN ÉNERGISANTE
Botanická ošetřující voda s výtažky z bambusu a zeleného čaje vás zahalí do jemného závoje. V čem je tato tělová voda neodolatelná? Stopové prvky a hydratační látky: malachit s detoxikačními vlastnostmi a glycerinem dokonale hydratují pokožku těla. Extrakt z bambusu a zeleného čaje mají pro pokožku tonizující a energizující účinky. Symbol jemnosti a klidu, bambusová dřeň je mimořádně bohatá na oxid křemičitý. Má zpevňující, restrukturalizační a remineralizaci vlastnosti. Tělová voda je určená pro poškozenou pokožku, kterou je třeba revitalizovat. Právě zelený čaj má hydratační a remineralizační účinky. Ponořte se do svěží vůně zeleného čaje, maté a grapefruitu, které umocňují květinové tóny frézie, jasmínu a čerstvé růže. Základní tóny se rozvíjejí ve vůni moře a pižma.

EAU DE SOIN RELAXANTE
Antistresová květinová ošetřující voda s výtažky jasmínu a bílého čaje je určena na relaxaci.
Opět v kombinaci stopových prvků a hydratačních látek si vás podmaní: malachit s detoxikačními vlastnostmi a glycerin, který hydratuje pokožku těla. Extrakty jasmínu a bílého čaje zaručí uvolnění od stresu, relaxaci a zvláčnění pokožky. Výtažky z květů jasmínu zklidní. Působí totiž na bolesti hlavy a uvolňují tělo před spánkem. Výtažky z bílého čaje hydratují, zjemňují a vyživují pokožku těla. Kyselina hyaluronová dodává pokožce potřebnou vlhkost. Ve vůni ucítíte střední tóny bílého čaje, jasmínu a pivoňky. Základ tvoří pižmo, které je doplněno o tóny cedrového dřeva. No kdo by odolal?