Suchá pokožka znamená nedostatek lipidů. Víte co to způsobuje? Viditelná suchost, malé dírky na povrchu pokožky a podráždění způsobené pronikáním agresivních složek a alergenů. Víme jak ji ošetřit! V první řadě je důležité doplnit lipidy pro posílení a regeneraci kožní bariéry. Dehydrovaná pokožka trpí nedostatkem vody hluboko uvnitř. Proto ji potřebuje doplnit!

Výsledkem odborných znalostí laboratoří PAYOT vznikla NUTRICIA. Řada péče speciálně zaměřená na suchou pleť. Nepůsobí pouze na známky suchosti, ale také odhaluje příčinu. Obsahuje vysoce účinné aktivní složky, pečlivé a senzorické textury, zahalující vůně.
Nová řada obsahuje OLEO-LIPIDIC COMPLEX. Tento koktejl extrémně výživných rostlin v sobě skrývá oleje, zdroje lipidů a esenciálních mastných kyselin, které suchá pokožka tolik potřebuje.

  • mandlový panenský olej – zklidňuje podrážděnou pokožku
  • olej z jader malin – chrání bariérové funkce pokožky
  • olej z limnanthes alba – zlepšuje hydrataci pokožky

Dále obsahuje MONDO GRASS (japonský dračí vous), který posiluje pokožku, viditelně obnovuje hydrolipidovou ochranu a souběžně pokožku chrání před agresivními vnějšími vlivy.

Představujeme vám produkty z řady Nutricia:

NUTRICIA HUILE SATINÉE
Výživný suchý olej v 30 ml balení v lahvičce s dávkovačem, který se aplikuje ráno a večer. Suchá hedvábná textura se rychle vstřebává a nezanechává mastný film. Pohltí vás delikátním parfémovým závojem. Suché pokožce dodá potřebnou výživu. Intenzivně vyživuje a zlepšuje strukturu kůže. Také zlepšuje pružnost a komfort.

NUTRICIA CRÈME CONFORT
Vyživuje, zlepšuje strukturu pleti a zklidňuje. Bohatý, extrémně výživný nemastný krém, který má dlouhotrvající a komfortní texturu. Intenzivně vyživuje a zklidňuje suchou pleť. Posiluje a obnovuje hydrolipidový film. Pokožku chrání před externími agresivními vlivy a poskytuje výživu, kterou potřebuje.

NUTRICIA BAUME LÈVRES
Jemně duhový výživný balzám, ideální na suché a poškozené rty. Posiluje a viditelně obnovuje hydrolipidový film. Zbavuje se nepříjemných pocitů napětí a chrání před vnějšími vlivy tím, že na rtech vytváří neviditelný ochranný film.