Nepěkná aknózní pleť s pupínky na denním seznamu? Za takové nepříjemnosti může i dědičnost, hormonální změny, těhotenství, stres, různé léky, mastná kosmetika, vytlačování nebo silné drhnutí kůže. Kromě toho mohou pleti škodit i bakterie, polštáře, přikrývky, ale i neumyté ruce, kterými si chytáme tvář. Vyzkoušejte rychlou a účinnou zbraň proti nechtěným pupínkům!

Pokud má naše pokožka příliš mnoho mazu, póry se na ní ucpávají a vzniká akné. Internet je návody a radami jak se zbavit neestetických kráterů přeplněný. Pokud je stále i vaše pleť přeplněná pupínky, musíte rázně zakročit. Dejte jim navždy stopku! Základ spočívá v péči a pravidelném odličování. Bod číslo dvě: najít ten správný přípravek nebo kombinaci přípravků na ošetření. Vyzkoušejte Stick Couvrant Pate Grise!

V čem spočívá jeho tajemství?
12190876_977097432331723_7979098724916565606_nPurifikační korektor Stick Couvrant Pate Grise je určen k neutralizaci a purifikaci nečistot. Také se postará o zakrytí pupínků. Obsahuje Vilín – účinnou látku, která pochází z přírody a využívá se hlavně v alternativní medicíně. A co to vlastně je? Vilín virginský je keř sahající až do výšky 4 metrů. Pochází ze Severní Ameriky a Číny, ale najdeme ho i u nás. Zajímavostí je, že kvete v zimě začátkem prosince. Tato rostlina obsahuje látky, které mají vynikající léčivé účinky na organismus zevnitř, ale i zvenčí.

Má silný protizánětlivý, stahující a uklidňující účinek. Pro kůži je prospěšný i díky svým tonizujícím účinkem. Tyčinka Couvrant Pate Grise je určena na purifikaci a vysušení pupínků. Kromě toho v ní můžeme najít i pigmenty, které zakrývají a přizpůsobují se všem tónům pleti. Úkolem korektoru je, aby pupínky rychle zmizely a byly přirozeně zakryty.