Jedinečná odličovací řada Les Demaquillantes od Payot nabízí hned několik novinek, které obsahují voňavé ovoce – mango a maliny. Ty poskytují regenerační a hydratační účinky. Vyzkoušejte vzorce šité na míru! Osvěžující složky a textury se postarají o ještě příjemnější zážitek.
Jednou ze složek nové micelární řady Les Demaquillantes jsou i maliny, které obsahují živiny, antioxidanty a vitamíny. Ty jsou potřebné pro zdraví pokožky a jsou známé pro své hydratační vlastnosti pro všechny typy pleti. V odličovací sadě najdete i mango. Toto ovoce je také bohaté na vitaminy, minerály a antioxidanty. Je vysoce zvláčňující, uklidňující a pomáhá udržovat pleť hydratovanou, a zároveň hedvábně jemnou. Ideální pro normální až suchou pleť. Skořice obsažená v těchto přípravcích je bohatá na antioxidanty, má antibakteriální a adstrigentní vlastnosti. To pomáhá kontrolovat přebytečný maz, detoxikuje a čistí pokožku. Je ideální pro normální až smíšenou pleť.

Další aktivní látky, které se zde nacházejí jsou:

  • kyselina hyaluronová: má na starosti anti-aging prevenci
  • ananas: se postará o exfoliaci, čili odchlípení odumřelé tkáně ve vrstvách
  • avokádový olej: zjemní pokožku
  • vitamín C: rozjasní pleť

Micela je vlastně povrchově aktivní látka, která obsahuje dva póly: hydrofilní pól, který je rozpustný ve vodě a lipofilní pól, který zachycuje tuky, které nejsou kompatibilní s vodou. S touto dvoufázovou afinitou přitahuje nečistoty a zachycují jejich na vatový tampon. Pak jsou schopny eliminovat povrchové nečistoty jako jsou make-up a znečištění související s přirozenými funkcemi pokožky (kožní maz a pot).