BB cream byl původně krém, určený na kožní nedokonalosti vytvořen německými dermatology na zakrytí pokožky po estetických zákrocích jako laseru nebo jiných agresivních zákrocích. Jediný produkt nabízí: hydrataci, sjednocení, krytí, rozzáření a ochranu. Payot přichází s novými BB krémy, které toto léto musíte mít!

Víte jaký je rozdíl mezi make-upem a BB krémem?
BB krém na rozdíl od make-upu nebarví ale zakrývá nedokonalosti se smetanovým efektem. Ptáte se, zda je to pak krém nebo make-up? Obojí! Většinou je prezentován jako krém. Můžete ho používat každý den samostatně, na krém nebo i jako bázi pod make-up. Na rozdíl od make-upu, který může pleť vysušovat nebo příliš krýt, jeho specifická textura se mění a vstřebává do pleti.

BB Krém v novém hávu od Payot

BB CREAM BLUR
Představuje kombinaci vyhlazující báze s BB krémem. Vytváří ultra lehkou aplikaci a vyhlazující texturu Blur, která zanechává nádhernou zmatněnou sametovou pleť. My Payot BB Cream Blur nabízí zabarvenou péče pro „broskvovou pleť“ se světlejším odstínem a pro „medium pleť“, která připomíná přirozené opálení. Jeho lehká a snadno roztíratelná textura se používá každé ráno na denní krém nebo samostatně na očištěnou pleť. Je určena pro všechny typy pleti.

Skrývá v sobě koktejl aktivních složek, které umožňují účinek 5 v 1:

Hydratace: obsahuje vitaminy a minerály, acai hydratuje a vytváří svěží pleť
Sjednocení: pigmenty snadno a přirozeně zakrývají pleť
Vyhlazení: Blur textura sjednocuje povrch pleti a zakrývá nerovnosti jako jsou jemné linky a póry
Antioxidant: Goji a vitamín C pleť chrání před volnými radikály
UV ochrana: SPF 15 chrání před škodlivým slunečním zářením.