Payot přináší další novinky z kosmetické řady LES Demaquillantes! Kombinuje efektivitu micelární technologie s přínosem sluncem sušeného ovoce. Regenerační, antioxidační a hydratační účinky nabízejí maliny a mango. Kromě toho zde najdete také kyselinu hyaluronovou, která má na starosti anti-aging prevenci, ananas. Ten se postará o exfoliaci. Avokádový olej zjemní pokožku a vitamin C rozjasní pleť.

MOUSSE MICELLAIRE NETTOYANTE
Krémová micelární pěna s extrakty z malin nabízí lehkost pěny, bohatost krému a svěžest vody. Kombinace textur pro dokonalou a čistou pleť. Nová, překvapující a návyková textura, která je pozoruhodně účinná při čištění obličeje bez následného vysoušení. Krémová pěna bez mýdla, která odstraňuje make-up a jemně čistí pleť. Pomáhá udržovat přirozenou rovnováhu pleti pro zachování mladistvého vzhledu. Čirá voda se mění v lehkou a krémově bílou pěnu. Skutečný zázrak pro smysly a pokožku! Naneste trochu pěny na lehce navlhčený kapesník, vmasírujte a poté opláchněte čistou vodou.

LOTION TONIQUE REVEIL
Tonikum s extrakty z malin rozzáří vaši pleť! Tato tonizující voda bez alkoholu je základním spojencem pro vaši zkrášlující rutinu, pro jemné oživení pleti. Svěží, revitalizující voda, která zakončuje odličování, tonizuje, vyhlazuje texturu pleti a oživuje přirozený jas pokožky v jediném kroku. Pomáhá udržovat přirozenou rovnováhu pleti pro zachování mladistvého vzhledu.

DEMAQUILLANT INSTANTANE YEUX
Dvoufázový voděodolný odličovač s extrakty z malin pro odstranění řasenky a rtěnky. Díky své dvousložkové textuře kombinující olej a vodu, eliminuje stopy po očním líčení a rtěnce. Zbaví se i voděodolných nánosů a zároveň chrání jemné oční okolí. Maliny obsahují živiny, minerály, antioxidanty a vitamíny, které jsou potřebné pro zdraví pokožky. Jsou známé pro své hydratační a regenerační vlastnosti. Před použitím je třeba důkladně protřepání. Odličovač naneste na vatový tampónek a ten přiložte na oči a ústa. Při odlíčení očí jemně táhněte od konečků řas po jejich konce. Démaquillant INSTANTANE YEUX mohou používat i nositelky kontaktních čoček.