Nejen chladné zimní počasí může potrápit vaše rty. To, že jsou popraskané, suché nebo vyštípané, není dobré znamení! Protože za tím může být i stav vašeho těla. Jak jim pomoci?

Ani mrazy, ani extrémní teplo! I vás vysušené a popraskané rty nejvíce trápí v těchto extrémních podmínkách? Někomu však přinášejí problémy celoročně. Tehdy je třeba zbystřit pozornost! Může za tím být i strava. Zkuste si namíchat koktejl vitamínů B, zinku či železa. Z jídelníčku však vyškrtněte slané a příliš pikantní jídla či alkohol. Na místo toho si raději dopřejte hydrataci nejen v podobě vody, ale i balzámů na rty.

Naše tipy:
Dlouhotrvající hydratační balzám na rty s SPF 10 – Hydratation 24 Protection Levres
Balzám na rty, který hydratuje, zklidňuje a chrání i ty nejcitlivější rty. Obsahuje tropické rostliny, které odolávají extrémním suchým podmínkám, jako je například africké bambucké máslo, australský makadamový olej a jojobový olej ze Střední Ameriky. Svůdné a nemastné složení pokryje vaše rty hebkým pláštěm.
Payot Gommage Intense Fraicheur
Abrazivní exfoliační krém, který obsahuje extrakty z brusinek obnovuje jas pleti. Tento jemný, ale zároveň intenzivní pleťový peelingový krém mikročástečkami odstraňuje nečistoty a odumřelé buňky z vašich rtů. Kromě toho čistí a opravuje pokožku a zároveň zachovává její hydrataci.
Payot Hydra 24 Levres
Hydratační tyčinka na popraskané rty je ideální k urychlení hojení či ochranu před drsnými klimatickými podmínkami. Obsahuje bambucké máslo, které vyživuje a zjemňuje, brutnákový olej, který představuje zdroj esenciálních mastných kyselin.

Už jste si vybrali svou ochranu rtů?