Role denního krému je především ochranná, hydratační a někdy obsahuje i sluneční filtr. Noční krém je však určen na výživu pleti během spánku. V době snění je pokožka schopna přijmout aktivní látky a lépe je vstřebat. Proto je důležité vybrat „nočák“, který vám nejvíce vyhovuje. Víte podle čeho ho vybrat?

V první řadě je třeba určit, jaký typ pleti máte, po čem vaše pokožka piští. Rozlišujeme kategorie: suchá, mastná a citlivá. A také jde o efekt, který máme používáním dosáhnout. Zda půjde o hydrataci nebo vrásky.
A co sérum? Dostane se vám pod kůži!
Má vyšší koncentraci vysoce aktivních látek, jako jsou vitamíny, antioxidanty a kyselina hyaluronová. Díky svému složení má schopnost vstřebat tyto látky hlouběji pod kůži. Nanášejí se na pleť po tonizaci. Při mastnější pokožce si s nimi v noci skvěle vystačíte. No můžete na něj použít i noční krém.

Naše tipy od Payotu:
ELIXÍR IDEÁL
Sérum Elixír Ideál, které obsahuje kombinaci extraktu liči a vitaminu C byl vytvořen na zlepšení kvality pleti. Dokáže zlepšit kvalitu pleti, rozzářit ji, obnovit její vlastnosti, sjednotit pokožku, eliminovat tmavé skvrny a stáhnout vrásky či póry. Snadno roztíratelné sérum s jemnou texturou v 30 ml lahvičce je určeno pro všechny typy pleti, od mladé až po zralou.

PERFORM SCULPT NUIT
Noční liftingový krém působí během noci, zatímco vy odpočíváte. Jeho úkolem je znovu obnovit objem, dodat pružnost, jemnost a komfort pleti. Ráno vás bude čekat svěží, vyhlazená pleť plná vitality. V tomto „lisovacím“ zázraku najdeme:
Wakame EXTRAKT, který stimuluje obnovu DNA a činnost buněk. Chrání kolagen a elastin.
-Obnovující peptidy, které posilují soudržnost dermis a epidermis
-Kyselinu hyaluronovou
-EXTRAKT Z Pivoňka – obnovuje hustotu a elasticitu pleti
-VITAMIN E – regeneruje a revitalizuje pleť

PERFORM LIFT REGARD
Liftingová péče o oční okolí s Acti-Lift komplexem je ukryta v 15 ml balení a je určena na všechny tipy pleti nejen po probuzení, ale i na večer. Zaměřuje se hlavně na ochablou pokožku horních očních víček. Dokáže si poradit s vějířky kolem očí, redukuje tmavé kruhy či otoky pod očima a zpevňuje pleť.