Stojíte před zrcadlem, tvář jako princezna, outfit jako bohyně a těšíte se na dnešní večer jako malá holka. Jenže jakmile to roztočíte na parketu, váš sexy look je po chvíli pryč. Rozteklý make-up, rozmazané oční stíny, propocené mapy pod pažemi a nedej bůh zlomený podpatek. Řešení – směr dámské toalety! A možná stačí mít jen tu správnou výstroj a pomůcky v kabelce!

Párty look si žádá výstřednější a extravagantnější kousky. Avšak i v tomto případě platí, že méně je více! Proto se nevyzdobte všemožnými glitry, flitry, umělými maxi řasami či očními stíny á la Martinka z Turecka. Stačí si vybrat část obličeje, kterou byste chtěly na dnešní tancovačce zvýraznit, a vzhůru do zkrášlování! Některé sluší výrazné rtěnky, jiné mohou vsadit na svůdné kočičí oči. Každopádně myslete na to, co všechno si „vybarvíte“ to si budete muset na parketu uhlídat. A víte jak to bývá v horkém sále, mezi rozpálenými tančícími těly a v záři reflektorů.

Nezapomeňte si make-up pečlivě pojistit. Vyzkoušejte podkladový krém My Payot Super Base. Tento primer slouží k vyhlazení nepravidelností pleti, ale i jako podklad pod make-up. Také se postará o sjednocení pleti, stažení pórů a rozjasnění pleti. Na obličej můžete ještě aplikovat jemnou hydratační mlhu My Payot Brume Éclat, která pleť hydratuje a zafixuje make-up. Působí totiž jako ochranný štít pleti, který zachycuje škodlivé účinky znečištěného prostředí. Nezapomeňte ji přibalit do kabelky i na párty, určitě se bude hodit.

Udělejte si místo i na:

Kapesníky: Obyčejných papírových kapesníků nikdy není dost.

Deodorant: Dávejte si pozor na bílé skvrny na tričku. Zkuste zvolit neprůhledný, ale účinný deodorant, který nezanechává stopy. Pro ty, které potřebují zakamuflovat zpocené mapy doporučujeme zvolit černý outfit.

Mini voňavku: Perfektní úprava vzhledu někdy nestačí! Nezapomínejte na přitažlivou jemnou vůni, která dodá vašemu looku šmrnc.

Kapky do očí proti zarudnutí: V případě, že by zaúřadoval zakouřený prostor a alkohol.

Odličovací ubrousky: Neustále nanášení vrstev na make-up není dobrý nápad. Pokud ho chcete obnovit, je lepší použít rychlé odlíčení v podobě LINGETTES DÉMAQUILLANTES 3 EN 1 a opětovné nanesení hydratačního krému a pudru.

Krém na oční vrásky: Vyzkoušejte Payot Liss Filler. Tento zmizík na vrásky jejich okamžitě vyhladí.