Dnes vám PAYOT řekne vše o odličovací péči odpovídající vašemu typu pokožky.

JAK ODLIČOVAT SMÍŠENOU AŽ MASTNOU PLEŤ?

Smíšená až mastná pleť má tendenci produkovat více mazu než jiné typy pleti. Také je náchylnější k výskytu nedokonalostí. Odlíčení tedy musí být proto provedeno do hloubky, aby byla pleť čistá a předešlo se výskytu nedokonalostí.

Začněte péči s naší micelární vodou Eau Micellaire Express.  Jediným tahem odstraňuje nečistoty a make-up z tváře i očí.

Pro dokonale čistou pleť odstraňte make-up pomocí Gel Demaquillant D´tox.  Při kontaktu s vodou se tento obličejový čistící gel transformuje v pěnu, která intenzivně čistí a zbavuje smíšenou až mastnou pleť nedokonalostí.

Lehce se oplachuje, eliminuje nadbytečný maz a usazené látky z okolního znečištění. Na závěr opět vyvažte PH Vaší pokožky s Eau Purifiante.

JAK ODLIČOVAT CITLIVOU PLEŤ?

Citlivá pleť musí být čištěna jemně, produkty s vysokou tolerancí. V tomto případě je vhodné odlíčit pomocí našeho zklidňujícího Creme Micellaire Demaquillant.

Tento krémový odličovač kombinuje jemnost krémové textury a efektivitu micelární technologie! Jeho ultra jemná textura zanechává pokožku čistou, vláčnou a příjemnou.

Protože není nutné tuto péči oplachovat, vyhnete se tak možnému podráždění vodou z kohoutku. Pro dokonalý pocit čistoty, zakončete Vaše odlíčení s Lotion Tonique Reveil.

JAK ODLIČOVAT SUCHOU PLEŤ?

Suchá plet vyžaduje stejnou šetrnost jako citlivá pleť. Proto je vhodná neabrazivní a jemná čistící péče.

Perfektní příležitost vyzkoušet náš odličovací olej Huile Fondante Demaquilllant. Tento nemastný olej jemně odstraňuje i ten nejodolnější make-up, včetně voděodolné řasenky. Při kontaktu s vodou se olej přemění v hedvábné mléko, které dokonale vyčistí Vaší pleť a zanechá zvláčňující film.

JAK ODLIČOVAT NORMÁLNÍ PLEŤ?

Vaše pleť se nesetkává s určitými problémy a to máte velké štětští. Můžete si vybrat mezi všemi texturami, které PAYOT nabízí. Doporučujeme odlíčit s Eau Micellaire Express  a poté vyčistit pleť pomocí pěny Mousse Micellaire Nettoyant pro pocit nekonečné svěžesti.

Vaše pleť je připravená využít všechny benefity denní péče. Je to jen na Vás!