Zatímco se hrubé peelingy se zrníčky používají s velkou péčí a velmi občasně, některé jemnější textury postupně začaly zaručovat jemnost a účinnost. Zaměřme se na tyto peelingy nové generace!

POTŘEBUJE CITLIVÁ PLEŤ EXFOLIACI?

Citlivá pleť je charakterizována pocity nepohodlí a podrážděním způsobeným rozpadem hydrolipidické bariéry pleti. Není dostatečně silná pro efektivní ochranu proti vnějším agresorům. Zarudnutí a pnutí se pravděpodobně objeví, pokud je pleť příliš přetížena.

Pleť je také vystavována nečistotám, které se usazují v pórech, a proto pleť potřebuje exfoliaci.

JAK EXFOLIOVAT CITLIVOU PLEŤ?

Vše záleží na osvojení správných pohybů a textur. Zrníčkový peeling je příliš abrazivní a při kontaktu s citlivou pletí může způsobit malé záněty. V tomto případě je vhodné se obrátit na enzymatické peelingy.

Díky aktivním látkám v jejich složení působí jako chemický exfoliant. Není třeba exfoliovat pomocí masáže, enzymatické peelingy se nechávají působit, jako pleťové masky, několik minut a pak se opláchnou.

Pro jemnou exfoliaci doporučujeme Gelée Gommante Douceur. Tento peeling s krémovo-gelovou texturou vyčistí pleť a obnoví její jas. Nabízí exfoliaci, která je jemná, a zároveň účinná: pleť je vyčištěná a odumřelé buňky eliminovány.

Pro okamžité prozáření a originální senzorický zážitek vyzkoušejte náš Peeling Oxigenant Depollant.

Tato peelingová maska s trojím okysličujícím účinkem detoxikuje a Vaší pleti nabídne doušek čerstvého vzduchu. Růžový gel se na vzduchu přemění v bílou prchající pěnu, která odstraňuje nečistoty. Jeho ovocná vůně stimuluje smysly, zatímco se na Vaší pleti pracuje.

A CO POKOŽKA TĚLA?

Pokud pokožka Vašeho těla zažívá stejné pocity nepohodlí jako Váš obličej, vyzkoušejte velice vyživující, jemný peeling. Náš zlatý peeling Gommage or Elixir představuje vhodný kompromis.

Plný zrníček hnědého cukru tento peeling taje na pokožce a jojobový olej ji zanechává vláčnou a hedvábně jemnou. Tento vyživující tělový peeling s návykovou texturou jemně exfoliuje pokožku.