Jak vybrat správnou masku pro mou pleť?

Obličejové masky působí jako urychlená péče pro epidermis. Mezi všemi čistícími, hydratačními, vypínajícími a dokonce i mezi látkovými maskami se občas ztrácíme a nevíme, která je pro náš typ nebo stav pleti nejvhodnější.

Následujte náš návod jak najít vhodnou masku pro váš typ pleti.

Suchá a dehydratovaná pleť

Ve chvíli kdy už denní krém nedokáže zklidnit vysušenost a pnutí, je čas pleti dopřát expresní hydratační péči. Naneste Hydra 24+ Baume-en-Masque a během pár minut bude pleť hydratovaná, jemná a v naprostém pohodlí.

Po uplynutí 10 minut působení masky vmasírujte produkt do pokožky. Doporučujeme masku nanášet dvakrát týdně, ale pokud to vaše pleť potřebuje, můžete kdykoliv si to vyžádá.

Stresovaná a unavená pleť

Léto končí a je to vidět i na vaší pleti! Od opalování, bazénu a odpočinku se vracíme k brzkému vstávání, práci a nedostatku spánku. Naše vnitřní biologické hodiny jsou rozhozené a to se projevuje na pleti: vrásy, zešedlá pleť, napjaté rysy a dehydratace.

Po dovolené nebo během intenzivního pracovního období doporučujeme látkovou masku Blue Techni Liss Weekend. Díky jejím chrono-aktivním účinkům pomáhá pleti bojovat proti známkám, které zanechává náš divoký lifestyle, znečištění okolního prostředí a přílišné vystavování pleti elektronickým obrazovkám.

Mdlá pleť, která potřebuje dodat jiskru

Tajemství korejských žen pro krásnou, zdravou a zářivou pleť za jakékoliv situace? Používají „noční masky“! Jinými slovy masky, které nanášejí před tím, než jdou spát a nechávají ji působit po celou noc, protože to je čas, kdy kožní buňky regenerují a jsou přístupnější v přijímání pleťové péče.

Pleťová maska My Payot Sleeping Pack obsahuje energizující superovoce, kyselinu hyaluronovou a povzbuzující extrakt z hedvábného stromu. Maska působí během spánku, takže když se probudíte vaše

Mastná pleť s tendencí vzniku nedokonalostí

Vsaďte na jílové masky! Tato přírodní látka je bohatá na stopové prvky a minerály, které přirozeně regulují tvorbu nadměrného mazu. Druhou zázraky dělající aktivní látkou je přírodní uhlí, které efektivně uvolňuje ucpané póry a čistí pokožku.

Pâte Grise Masque Charbon obsahuje kaolín, velmi jemný bílý jíl známý pro jeho detoxikační, absorpční a léčivé vlastnosti. Ve spojení s čilskou mátou a zinkem nemají pupínky jedinou šanci.