Populární řada Les Demaquillantes prošla přeměnou a představuje hned několik nových produktů na čištění. Řada Nue nabízí rovnou pět nových produktů, které nahradí některé stávající čisticí produkty.

Čištění představuje základní pilíř každé rutiny a nemělo by chybět v každodenní péči o pleť. Bez něj nedojde k efektivnímu fungování následné péče v podobě sér nebo krémů. Každý den je třeba z pleti smýt make-up a nečistoty. Řada Nue pak věnuje speciální pozornost vlivům znečištění na pleť. Nejen drobné částečky z venku jsou nebezpečné, ale i ve špatně větraných místnostech, kde je vzduch ještě znečištěnější, je pleť pod neustálým útokem. Dalším nebezpečným faktorem je pak očekávaně kouření. Všechny zdroje znečištění generují volné radikály, které narušují přirozenou bariéru pleti, což způsobuje, že je pak pleť náchylnější, dusí se a nemůže dýchat. To vede k rozšířeným pórům, dehydrataci i ztrátě lesku pleti.

Proti těmto následkům bojuje právě Nue. V srdci celé řady se nachází organická voda z květu pomerančovníku, která je vyrobená z rostlin, které se pěstují až v prosluněném Maroku. Zjemňuje a čistí. Mezi další léčivé rostliny se v řadě objevuje extrakt z potočnice a extrakt z lichořeřišnice, obě rostliny jsou známé vysokým množstvím vitaminů. Celé Nue pak obsahuje micely z přírodních zdrojů derivované z kokosu a kukuřice.

Řada cílí na dva základní cíle ošetření – čištění + boj proti znečištění a tonizace + okysličení. První tři produkty se zaměřují na čištění: Lait Micellaire Démaquillant na všechny typy pleti, Eau Micellaire Démaquillante je vhodný na oči i na citlivou pleť a poslední Crème Micellaire Démaquillante Jeunesse je na velmi suchou nebo zralou pleť.

Dva produkty se pak zaměřují na tonizaci: Lotion Tonique Éclat je vhodný na všechny typy pleti a šetrná mlha Brume Tonique Douceur se hodí na citlivou pleť.