CELKOVÁ PÉČE PRO MLADISTVÝ VZHLED RTŮ

Laboratoři PAYOT se podařilo vytvořit špičkové globální složení proti stárnutí v kombinaci s texturou, která produkuje efekt plných rtů, revitalizuje a dodává narůžovělý tón Vašim rtům.

SUPRÊME JEUNESSE LÈVRES je pečlivě navržený produkt s vysoce cíleným silikonovým aplikátorem, který obkresluje tvar rtů a zanechává je pod hedvábně jemným závojem plným pocitů!

Vytvořenou s láskou a přesností, necháme textuře působit pár sekund…překvapení…. Jemné brnění nám prozradí, že to funguje! Rty jsou viditelně plnější a smyslnější. Odstín růžové se přizpůsobí každým rtům.

PAYOT nabízí v řadě Suprême Jeunesse našim rtům všechny své zkušenosti z oblasti péče proti stárnutí. Nabízí vysoce účinnou a přesně cílenou péči pro zvýšení objemu rtů, jejich výživu, vyplnění vrásek a prodloužení a vykreslení retních kontur díky vzácným extraktům z bílých květů a kyseliny hyaluronové. Kromě této péče také oživuje přirozenou barvu rtů a propůjčuje jim lesklý vzhled, který jim dodává na vznešenosti a odhaluje veškerou krásu našeho úsměvu.

V JÁDRU SLOŽENÍ:

AKTIVNÍ LÁTKY BYLINNÉ MEDICÍNY

EXTRAKTY MAGNOLIE A ORCHIDEJE

cílené zpevňující a vyhlazující účinky

EXTRAKT HORČICE

zvětšuje objem retních kontur a okamžitě jim navrací přirozenou barvu

AKTIVNÍ LÁTKY VYTVOŘENÉ POMOCÍ VĚDY

CARCININ – [Patentovaná aktivní látka]

chrání před oxidativním stresem zachytáváním volných radikálů pro snížení zánětu v pokožce

ZAPOUZDŘENÁ KYSELINA HYALURONOVÁ – [patentovaná aktivní látka]

hydratuje, vyhlazuje a vyplňuje vrásky a jemné linky