Všechny již dobře známe zaručený recept na zdravou, rozzářenou a krásnou pleť! Odličování obličeje patří k prvním základním krokem. Od něj se odvíjí další péči o pleť. Payot přináší další novinky z kosmetické řady Les Demaquillantes! Kombinuje efektivitu micerální technologie s přínosem sluncem sušeného ovoce. Regenerační, antioxidační a hydratační účinky nabízejí maliny a mango.

Věděli jste, že micela je povrchově aktivní látka, která obsahuje dva póly? Jeden hydrofilní, který je rozpustný ve vodě a druhý lipofilní, který zachycuje tuky, které nejsou kompatibilní s vodou? S touto dvoufázovou afinitou přitahují nečistoty a zachycují je na vatový tampon. Pak jsou schopny eliminovat povrchové nečistoty jako make-up a znečištění související s přirozenými funkcemi pokožky (kožní maz a pot).

Představujeme vám novinky z řady LES Demaquillantes:
LAIT Micellaire Démaquillant
Potřebujete odstranit nánosy make-upu aniž byste odstranili z pleti i vlhkost? Vyzkoušejte novinku od Payotu – micelární pleťové mléko!

LOTION TONIQUE Reveil
Tónovací krém Reveil se postará o dokončení odlíčení, revitalizuje pleť a krásně ji rozjasní. Neobsahuje ani alkohol! Pokožku zanechá čistou, měkkou a zářivou.

MOUSSE Micellaire Nettoyante
Čisticí micelární pěna jemně čistí tvář, neobsahuje mýdlo a jeho krémová textura zachová pleť dokonale čistou, svěží a jemnou.

EAU Micellaire EXPRESS
Micelární voda čistí a odstraňuje make-up z tváře a očí v jediném kroku. Jeho textura zanechává pokožku čistou, měkkou a pohodlnou.

Démaquillant INSTANTANÉ YEUX
Dvoufázový odličovač si poradí s jakýmkoliv voděodolným make-upem, včetně černých očních linek, řasenky či rtěnky. Je vhodný i pro ty, které nosí kontaktní čočky a mají citlivé oči.

Créme Micellaire Demaquillante
Čistící micelární odstraňovač make-upu a nečistot nabízí jedinečný komfort. Jemná textura zanechá pokožku čistou a vláčnou.