V Slovensko-anglickém slovníku byste pod tímto slovem našli i výraz zábal. V kosmetických kuloárech je to však další označení pro masku. Takříkajíc něco mezi maskou a nočním krémem. Sleeping pack představuje nový trend z Koreje a zákazníci po tomto zázraku doslova šílí. Můžete ji použít na unavenou, dehydrovanou a stresem poznačenou tvář. Asiatky vědí jak na to! Používají ji na místo nočního krému.
Právě během snění se naše pleť obnovuje. Tehdy nastává čas na rituální „rekonstrukci“ tváře. Během noci se mikrocirkulace zrychluje a usnadňuje buněčnou výměnu. Buňky vytvářejí nové, pokožka je více propustná a rychleji se vstřebávají aktivní látky.
Sleeping pack je určena na obličej poznačenou náročným životním stylem, má lehkou konzistenci a proto se nevpíjí do polštáře během spánku. Polymery se mění na ultra-flexibilní a transparentní film na povrchu pleti. Díky tomu pomáhá udržovat aktivní látky v horních vrstvách epidermis po celou noc.
Obsahuje hydratační látky, antioxidanty a složky, které prokrvují kůži. Víte, co můžete čekat ráno po probuzení? Milé překvapení v podobě sametové pleti a svěžesti. Sleeping pack vám totiž „vylisuje“ pokožku a nahradí zmeškané hodiny spánku. Zahladí všechny stopy po prohýřené noci!

Novinka: My Payot Sleeping pack

Sleeping pack od Payotu obsahuje aktivní látky ze super ovoce, hydratační kyselinu hyaluronovou a albízie růžová. Díky nim se pleť zbaví známek únavy, pleť zregeneruje, obnoví zářivost a její kvalitu. Lehká, neviditelná, osvěžující a nelepkavá textura postupně uvolňuje aktivní látky po celou noc. A jak často používat tuto novinku? Nejlepší 2-3x týdně na místo nočního krému.