Už víme, že Sleeping pack představuje nový trend, který bojuje se známkami únavy během spánku. „Pack“ v angličtině znamená jiný výraz pro „mask“. Nejde však o obyčejnou masku, která se z obličeje odstraňuje po určité době. Jde o novinku z Koreje, která se stala kosmetickým hitem a používá se na noc.

Spánek představuje nejlepší čas na ošetření pleti, protože odpočívá a lépe přijímá péči. Únava je jednou z příčin z povadlé pleti, proto na scénu přichází Sleeping pack! Víte jaký je rozdíl mezi touto „spící masku“, nočním krémem a maskou?

Sleeping pack a noční krém
Hlavním rozdílem je svěží lehká textura, kterou má Sleeping pack. Ta se sice požívá jako noční krém, ale má extra přidáno účinky. To je důvod, proč ji stačí používat 2-3 krát týdně v případě extrémní únavy. Noční krém je většinou hustší.

Sleeping pack a běžné masky
Sleeping pack umožňuje nepřetržitě uvolňovat aktivní látky do pleti po celou noc. Může za to textura, která se mění na neviditelný film. Ten se proto hned nesmývá, ale nechává se působit celou noc. Více však připomíná noční krém jako masku. Běžná maska na obličej se však používá na pár minut a pak se smývá vodou.