Ještě nevíte co připravit pro svou polovičku na Valentýna? Romantika, dobré jídlo, kino, sexy krajky či sladké potěšení… Pokud ani letos opět nevíte, co vymyslet, vsaďte na starou dobrou klasiku. My vám přinášíme 5 věcí, které rozhodně v den zamilovaných nemohou chybět!

1. Láska
Samozřejmě, že to je základ pravého a zdravého vztahu. Bez ní to moc nepůjde, i když partnerovi snesete modré z nebe, darujete mu kytici růží nebo připravíte romantickou večeři. Znamená mnohem víc než jen to, že se vám někdo velmi líbí. Měla by v ní být zahrnuta náklonnost, uznání druhého, uspokojování základních emocionálních potřeb, vzájemnost, závazek, sdílení emocí a pocitů, vášeň či péče.

2. Čokoláda
Kdysi se nazývala „potrava pro duši“ a lidé si ji kupovali v lékárně. Dnes by však bylo asi velmi divné, kdybyste paní lékárnici zahlásili: jednu velkou oříškovou. Sladké překvapení v podobě malého čoko-srdíčka ještě nikomu neublížilo. Právě naopak, takový dárek je skvělý na nervy, soustředění, zabrzdí krevní tlak a pro ženy působí jako balzám.

3. Šampaňské
K navození příjemné a uvolněné atmosféry je šampus ta pravá volba! Asi každý dobře zná kombinaci opojných bublinek s jahodami. Podle odborníků však jahody nejsou zrovna vhodnými kandidátkami. Milovníci vín doporučují hořkou čokoládu. Na zdraví!

4. Vana
Pokud máte k dispozici velkou vanu, máte vyhráno! Neměli byste však míchat bod číslo 3 s bodem číslo 4. Horká koupel totiž prokrvuje organismus a přídavku alkoholu může toto prokrvení ještě zvýšit. Kombinace: šampus a vana vyvolává bolesti hlavy. Podle lékařů může způsobit až mrtvici. Tak si ji raději dopřejte ještě před tím, než vyletí špunt z láhve.

5. Vonné oleje a masáže
Darujte si vzájemnou partnerskou masáž. Nic není příjemnější než masáž od milované osoby. Vonné oleje dokonale provoní a uvolní. Vyzkoušejte například Payot Elixír. Olej, který je určen na vlasy, tělo a obličej. S touto francouzskou péčí vyživíte a zjemníte celé tělo a obličej, dokonce je výborný i na vlasy. Myrha a amyris spolu s rýží, lískovým oříškem a mandlovým olejem vytvářejí dokonalou kombinaci vůně a luxusu.