Soin Total Anti-Age je vyhlazující protivrásková péče pro potlačení mimických vrásek a zpevnění pokožky. Zahlazuje známky únavy třeba po probdělé noci. Pleť regeneruje s pomocí extraktů z baobabu a působí díky třem výtažkům z polodrahokamů : hematit obsahující železo pro posílení a obnovu, malachit obsahující měď jako antioxidant a ochrana a magnézium dodávající energii proti únavě. Extrakty z olivovníku chrání a detoxikují.

soin-total-anti-age
Nabízí se s dávkovačem 50 ml

Soin Hydra 24H Matifiant je matující péče, která hydratuje, kontroluje lesknoucí se mastnou pokožku a chrání před agresí vnějšího prostředí. Obsahuje opět malachit a extrakty olivovníku a tvrobu mazu reguluje extrakty z polodrahokamu smithsonitu, který obsahuje antibakteriální zinek. Matování dál pomáhá prach z tapioky a hydrataci zajišťuje patentovaný Physiogényl®.

soin-hydra-24h-matifiant
Praktická tuba obsahuje 50 ml svěžího nelepivého gelu.

Řada OPTIMALE je spolehlivý zdroj stopových prvků, které optimalizují aktivitu enzymů a buněk a tím posilují a zlepšují odolnost pleti a obnovují její komfort.

obr1

Ať už je to každodenní hygiena, holení nebo přípravky speciální péče, vždy obsahují 3 kombinace stopových prvků pro cílené působení:

obr2

OPTIMALE, zdroj stopových prvků

ŽELEZO – REVITALIZACE

  • Stimuluje, působí proti známkám únavy, dodává energii a posiluje

MĚĎ – PURIFIKACE

  • Detoxikuje a purifikuje

MANGAN – PREVENCE

  • Antioxidant, působí proti škodlivým útokům volných radikálů. Předchází škodlivým efektům oxidačního stresu

ZINEK – REGENERACE

  • Antibakteriální, protizánětlivé účinky. Reguluje nadměrný maz.

KŘEMÍK – ZPEVNĚNÍ

  • Regeneruje a vyhlazuje linky a vrásky.