Slyšeli jste už o sleeping pack? Jde o označení pro masku. Přesněji, je to něco mezi maskou a nočním krémem. Můžete ji použít na unavenou, dehydrovanou a stresem poznačenou tvář, nejlépe na noc. My vám představujeme novinku, kterou přináší na trh kosmetika Payot. Můžete se těšit na My Payot Sleeping pack!
Sleeping pack od Payotu obsahuje aktivní látky ze Superovoce, hydratační kyselinu hyaluronovou a albízii růžovou. Díky nim se pleť zbaví známek únavy, zregeneruje, obnoví zářivost a její kvalitu. Lehká, neviditelná, osvěžující a nelepkavé textura postupně uvolňuje aktivní látky po celou noc. A jak často používat tuto novinku? Nejlepší 2-3 krát týdně na místo nočního krému.

My Payot Sleeping pack obsahuje i toto super ovoce:

goji
Jejím úkolem je: posílit imunitní systém, chránit před volnými radikály a stimulovat energii buněk. Co vlastně to goji je? Drobné bobulovité ovoce oranžovo-červené barvy roste na nevelkých keřích, vysokých kolem 1-3 metry. Tento elixír mládí bychom našli v Číně a menších částech Mongolska, ale hlavně v chráněném údolí himálajský horách, a to v Tibetu a Nepálu. V Asii ho nazývají „červený diamant“ a pravidelně jej konzumují Tibetští mniši. Přímo překypuje vitamíny a minerály. Obsahuje 18 aminokyselin, vlákninu, přes 20 různých vitamínů a minerálních látek, včetně vysokého množství vitaminu C, A a železo. V bobulích se nacházejí také vitaminy B-skupiny, antioxidanty a beta-karoten.

acai
Jeho úkolem je: stimulovat mikrocirkulaci, a tím obnovovat zářivost pleti díky stopovým prvkům a polyfenolům. Populární příběh ovoce acai už asi každý zná. Hluboko v amazonském deštném pralese vyrůstá malé kulaté ovoce černo-fialové barvy s průměrem asi 25 mm, připomínající hrozny, ale však s větším množstvím vlákniny. Palma produkuje rozvětvené střapce 500 až 900 plodů dvakrát ročně. Bobule acai obsahují množství antioxidantů, vlákninu, zdravé tuky a potřebné minerály a vitamíny.