Masky jsou nejjednodušším krokem našeho zkrášlovacího procesu! Maska jednou nebo dvakrát týdně představuje klíčový krok pro zdravou a zářivou pleť. Pokud si myslíte, že víte o maskách vše, zamyslete se ještě jednou! Zaměříme se na tři nové trendy, které převracejí základy péče o pleť naruby:

Multimaskování: maska šitá na míru

Pokud se pohybujete na Instagramu, nemohl Vám ujít nový trend „Multimaskování“. Spousta blogerek propadla tomuto novému směru v nanášení masek, který proměňuje rutinu péče o pleť v karneval! Na všechny oblasti obličeje nanesete jinou masku, na rozšířené póry na nose, zarudlé tváře nebo lesklé čelo.

Payot je fanouškem této techniky, protože pro každou část obličeje můžeme použít jiný produkt. Použijte čistící masku na T-zónu. Řekněte sbohem nežádoucímu lesku, skvrnám a černým tečkám! Na tváře je vhodná hydratace  pro vyživení pleti, navrácení elasticity a zmírnění zarudnutí. Použijte plátky pod oči  speciálně navržené pro citlivé oční kontury a zbavte se známek únavy.

Peelingové masky

Pokud spíše preferujete rychlost než „multimaskování“, pak jsou pro Vás peelingové masky ideálním řešením. Aktivní látky se uvolňují během toho, co maska tuhne. Vše co potřebujete k sundání masky je vatový tampónek. Jednoduše se nanášejí, jsou efektivní a nenadělají nepořádek. Zatímco o sebe pečujete, můžete zkontrolovat emaily nebo vyluxovat.

Jak nanášet: Umyjte si obličej teplou vodu, aby se rozevřely póry, pote osušte ručníkem. Naneste masku, vyhněte se okolí kolem očí, obočí a rtů. Nechte působit 15 minut a poté masku odstraňte pomocí navlhčeného vatového tampónku.

Noční maska

Noční maska Sleeping pack je inspirována trendy z Jižní Koreji. Maska se nanáší před spaním a nesundává se, aby mohla pracovat, zatímco pleť regeneruje, tato fáze přichází mezi půlnocí a 2 hodinou raní. Nemusíte se bát o své povlečení: nemastná textura masky se rychle vstřebává.

Taková to maska je ideální pro citlivou pleť, jelikož jemně uvolňuje aktivní látky. Pokud Vaše pleť jeví známky únavy, použijte místo svého obvyklého nočního krému noční masku po celý týden. Payot miluje masky, které není nutné smývat. Vše co musíte udělat, je masku nanést, zavřít oči a probudit se se svěží a odpočatou pletí. Kdo by si pomyslel, že Morpheus, řecký bůh spánku, bude nejlepší přítel Vaší pleti?

Jste v pokušení vyzkoušet tyto nové trendy?