1 minuta denně je vše, co musíte udělat, abyste mohli říct sbohem jemným vráskám a obnovili tón Vaší pleti.

Chcete prozradit tajemství? Gym Beuté vyvinul PAYOT ve spolupráci s Jocelyne Rolland, fyzioterapeutkou a cvičitelkou pilates. Toto obličejové posilování je velmi jednoduché a ušité na míru všem uspěchaným kráskám. Připraveni? Tak jedem!

[embedyt] https://www.youtube.com/watch?v=PLusLcdo304[/embedyt]

Vítejte na Vaší lekci Gym Beauté PAYOT: 1 minuta pro odstranění vrásek a pokoření gravitace!

Za prvé postoj: celá chodidla na zem a uvolněte obličej.

 1. Klaun. Pro odstranění drobných vrásek kolem úst. Široce rozevřete ústa a vytvořte pusou přehnaně velký horizontální obdélník, nádech a rozšiřte obdélník s výdechem. Zkuste to znova bez mžourání a napínání čelistí. Výborně!
 2. Překvapení. Cíl? Vyhlazení vrásek kolem očí a odstranění otoků pod očima. Široce otevřete oči, vydechněte, aniž byste vraštili čelo, pusa zůstává pootevřená.
 3. Zdřímnutí. Pozice zdřímnutí je pro vyhlazení vrásek na čele. Uvolněte čelisti, pusu nechte pootevřenou, nádech a přimhuřte víčka, dívejte se směrem dolů, ale nesklánějte krk!
 4. Kočičí tlapky. S tímto cvikem budeme dál vyhlazovat vrásky na čele. Začneme nádechem a pomocí bříšek 4 prstů sjedeme od středu čela ke spánkům, zatímco vydechujeme. Gratuluji!
 5. Motýlci. Cvičení pro vyhlazení lvích vrásek mezi očima a vějířků. Nádech, pevně uchopte obočí palcem a ukazováčkem a s výdechem táhněte po jeho délce, ukazováček zůstává u konce obočí a palec sjede dolů pro vyhlazení vějířků. Skvělé!
 6. Had. Tento cvik posílí čelisti pro oválnější tvar obličeje a pro vyhlazení brady. Uvolněte rty a špičkou jazyka tlačte za zuby horní čelisti a vydechujte.
 7. Sova. Pro napnutí očních kontur. Přiložte prsty na nadočnicové oblouky a horní okraj lícních kostí, mějte oči plně otevřené, zavřete je a pak široce rozevřete. Skvělá sova!
 8. Želva. Vyhněte se zrádným zapšklým vráskám kolem úst. Představujte si, že jste želva. Ohrňte rty dovnitř pusy tím, že vystrčíte spodní čelist dopředu a vydechněte.
 9. Ryba. Skvělé pro vyplnění rtů a zpevnění jejich kontur. Vytvořte ústy svislý ovál, nadechněte se a otevřete ho tak široce, jak to nejvíce pude pomocí výdechu.
 10. Úsměv. 3 stupně úsměvu pro pozvednutí lícních kostí. 1, 2, 3.
 11. Široký úsměv. Tonizace krku a pozvednutí nálady. Nadechněte se a usmějte tak široce, že zapojíte i krční svaly. Ano!

A pokud chcete Vaše denní cvičení s Beauty Gym zakončit efektivněji, objevte celkovou péči o pleť PAYOT, stačí kliknout zde