Péče o sebe už není tabu ani výsadou pouze žen. Mužská pokožka, která je náchylná k popálení žiletkou, podráždění a růstu vousů, má specifické potřeby, které vyžadují zvláštní péči. Proto společnost PAYOT vytvořila řadu čistých (přírodních), účinných a multifunkčních produktů OPTIMALE, které jsou určeny speciálně pro muže.

 

Účinné čištění, první zásadní krok v péči o pleť

Každá péče o pleť začíná důkladným čištěním pleti. Proč by se to mělo dělat? Během dne se na povrchu pokožky hromadí vnější zbytky (částice znečištění, prach, cigaretový kouř) i vlastní odpad (přebytečný kožní maz, toxiny, odumřelé buňky). Pokud tyto nečistoty nejsou postupně odstraňovány, nakonec pokryjí pokožku nepříjemnou vrstvou, která brání její správné regeneraci. Výsledek: póry se ucpávají, což vede ke vzniku pupínků, pigmentových skvrn a zhrubnutí pokožky.

Čisticí péče, Gel Nettoyage Integral účinně čistí a absorbuje nečistoty z pleti díky obsaženému aktivnímu uhlí. To dodává jedinečnou černou barvu gelové textuře tohoto pánského čisticího přípravku, který se při kontaktu s vodou mění v pěnu. Je vyroben ze 79 % z přírodních složek a zanechává na vaší pokožce elegantní vůni plnou energizujících dřevitých tónů a lahodně svěžího pocitu. Naneste Gel Nettoyage Integral na vlhkou pokožku, krouživými pohyby vytvořte pěnu a poté opláchněte. A co víc? Je vhodný i na mytí těla a vlasů! Velmi praktický a snadno použitelný multifunkční výrobek.

 

Hydratace pro posílení ochranné bariéry pokožky

Po vyčištění pleti je čas na hydrataci. Aplikace hydratačního krému posílí hydrolipidický film. Tento jemný film tvořený tukem a vodou pokrývá celou pokožku a díky svému ochrannému účinku jí umožňuje bojovat proti vnějším vlivům. Pleť může být poškozená a potřebuje malou pomoc, aby obnovila všechny své funkce.

Le Soin Quotidien 3-en-1 je hydratační gel proti únavě a znečištění, který obsahuje pečlivě vybrané minerální složky. Fyzioterapeutický účinek hořčíku stimuluje buněčný metabolismus a bojuje proti únavě pokožky. Polysacharid působí jako štít, který chrání pokožku před usazenými částečkami a omezuje biologické poškození způsobené znečištěním. Komplex stopových prvků podporuje hydrataci a posiluje kožní bariéru. Tento hydratační krém s gelovou texturou v krému, vyrobený z 97 % z přírodních složek, odhaluje svěží dřevité tóny a nabízí příjemný finiš. Je dokonale přizpůsoben pleti mužů a představuje tak pro ně ideální péči!

Přesné oholení a omezení popálenin břitvou

Jedním z výrazných rysů mužské pokožky obličeje je, že podléhá růstu vousů. Pokud se rozhodnete vousy oholit, dejte si pozor na popáleniny od žiletky! Spálení žiletkou je pocit pálení, který se objevuje bezprostředně po holení a je často doprovázen svěděním a zarudnutím. Abyste se vyhnuli této nepříjemné kožní reakci, pečujte o svou pokožku před holením i po něm. Nejprve si pleť řádně očistěte, aby se v mikrořezu neusazovaly nečistoty, a poté ji připravte změkčením pěnou nebo gelem na holení, například ochranným pěnivým gelem na holení Rasage Précis. Tento mimořádně příjemný pěnivý gel chrání pokožku při přípravě na holení a zlepšuje skluz holicího strojku pro důkladné a rovnoměrné oholení.

 

Deodorant, na který se můžete spolehnout a který vám dodá jistotu na celý den

Pro doplnění péče o pokožku použijte účinný deodorant šetrný k pokožce, abyste se zbavili nepříjemného zápachu. Zápach způsobují bakterie přirozeně přítomné v podpaží, které se živí kožním mazem a potem vylučovaným apokrinními žlázami, čímž produkují zapáchající chemické sloučeniny. Jediným řešením je dobrá osobní hygiena a používání deodorantu.

Nové složení Déodorant 24H reguluje pocení, neutralizuje zápach a absorbuje vlhkost. Skládá se z 94 % z přírodních složek a je výsledkem pečlivého výběru minerálů. Kamenec přirozeně stahuje póry a potní žlázy, čímž přirozeně omezuje pocení. Jeho antiseptické vlastnosti neutralizují bakterie způsobující zápach. Absorpční dřevěné uhlí je známé svými čisticími vlastnostmi, působí jako magnet a čistí ucpané póry. Podpaží je očištěné a chráněné po dobu 24 hodin. A jeho další plus? Jemná a mužná vůně řady OPTIMALE s dřevitými, energizujícími a svěžími tóny.

DÉODORANT 24 HEURES

Osvěžující antiperspirant roll -on

605,00 Kč

SOIN QUOTIDIEN 3-EN-1

Hydratační gelový krém 3 v 1

995,00 Kč

GEL NETTOYAGE INTÉGRAL

Sprchový šampon na tělo a na vlasy

560,00 Kč