Vliv covidu a s ním i častějšího mytí rukou přivedl do popředí nutnost starat se o pokožku rukou. Ta trpí z častého mytí a dezinfikování, je suchá a občas až rozpraskaná. Není tedy divu, že prodej produktů na ruce vzrostl o polovinu. PAYOT tento trend následuje a přichází s novým čisticím krémem Soin Nettoyant Mains Surgras. Obsahuje květový med, který důkladně zvláčňuje a chrání od vysoušení, přírodní micely pak efektivně čistí pokožku, aniž by ji nějak dráždily.

Další novinkou této řady je pak exfoliační tělový peeling Granité Exfoliant Corps. Tento peeling obsahuje mikrokrystalky růženínu, který je znám pro svoje holistické účinky – nastoluje balanc, dále pak čistí a navrací pleti její přirozený jas. Zajímavostí je, že obsahuje také částečky skořápek z arganového ořechu, které se starají o jemné čištění pokožky, obsahují také velké množství vitaminu E. Ten zpomaluje stárnutí buněk, chrání před oxidačním stresem a volnými radikály. Peeling můžete aplikovat na vlhkou kůži, pro intenzivnější čisticí efekt pak lze aplikovat na suchou pokožku.

Posledním produktem této nové řady je harmonizační svíčka Bougie Harmonisante. Obsahuje jemné tóny jasmínu a pižma a může se pyšnit dlouhým časem hoření – až 40 hodin. To zajišťuje 100% řepkový olej, který se vyrábí v Evropě, bez GMO a parafínů. Je to zároveň jediný výrobek řady, který je dodáván v krabičce.

Ostatní produkty nemají krabičku, tuba peelingu navíc obsahuje 44 % recyklovaných plastů a má tenoučký uzávěr. Lahvička s pumpičkou pak obsahuje 100 % recyklovatelného plastu. Je zde tedy vidět, že se PAYOT snaží vymýšlet co možná nejekologičtější přístupy ke kosmetice.

GRANITÉ EXFOLIANT CORPS

Dvojitý tělový peeling s růženínem

692,00 Kč

SOIN NETTOYANT MAINS SURGRAS

Micelární čistící krém na ruce

499,00 Kč

BOUGIE HARMONISANTE

Relaxační svíčka s tóny jasmínu & pižma

743,00 Kč