L´AUTHENTIQUE

REGENERAČNÁ ZLATÁ PÉČE

Jeho výjimečné složení je perfektní alchymií mezi kmenovými buňkami mydlice nízké (Saponaria) a částicemi ryzího zlata.

L’AUTHENTIQUE působí jako booster pro buňky a působí hluboko v pokožce pro posílení její přirozené regenerační schopnosti a odhalení krásy v jakémkoliv věku.

Jasná, zářivá, nádherně vypadající pleť je klíčem ke kráse každé ženy v jakémkoliv věku a dává všem na vědomí, že se právě těší nejlepším zdravím.

Nádherná pleť v jakémkoliv věku zároveň znamená, že jsme spokojené samy se sebou, cítíme se krásně a věříme si.

Kvality pokožky, o které všichni sníme, můžeme dosáhnout tehdy, když všechny její biologické funkce související s obnovou energie pleťových buněk pracují v dokonalé harmonii. Během nějaké doby, a také vlivem okolního prostředí a našeho stylu života, se může vitalita pokožky snižovat a měnit svůj vzhled.

Payot nyní představuje svou mimořádnou péči o pleť obličeje inspirovanou odkazem Dr. Nadii Payot, která byla fascinována bylinářstvím a gemológií. Její mimořádná senzorialita s ní vytváří výjimečný kosmetický zážitek. Je prezentována v ikonické dóze charakteristické pro značku od 20. let minulého století.

V jádru složení:

SÍLA ROSTLIN A MINERÁLŮ PODPOŘENÁ VĚDOU

Pro toto výjimečné složení PAYOT zvolil vzácné a čisté aktivní látky, které byly vybrány pro své mimořádné účinky na pleť a pro jejich původ.

JAS

Mikročástečky 24-karátového zlata

Tento vzácný prvek odolává času a nikdy nezrezne. V kosmetice bylo používáno od nepaměti a bylo jedním z nejoblíbenějších látek Kleopatry & Diane de Poitier, pro zachování jejich mladistvého vzhledu. Posiluje buněčnou obranyschopnost a zanechává pokožku odolnější k vnějším agresím. Neobsahuje žádné alergeny a pochází z ekologicky odpovědných a obnovitelných zdrojů.

DLOUVĚKOST

Kmenové buňky mydlice nízké

Tato chráněná rostlina přežila poslední dobu ledovou v Alpách. Vyvinula si mimořádný branný a regenerační mechanismu, který jí dopomohl se adaptovat v tak extrémním prostředí. V našem přípravku jsou použity její kmenové buňky, které obsahují veškeré potřebné látky a působí jako katalyzátor pro naše vlastní kmenové buňky, které regenerují ostatní.

Postoj PAYOT: ekologicky odpovědná účinná látka, podpořená značkou kvality, která potvrzuje její udržitelný výběrový proces (extrakční technika vyžadující jen malé množství rostlin, aby byl tento vzácný druh zachován).

Objevte její mimořádnou a nekonečně sametovou texturu, která nabízí dlouhotrvající komfort a nesrovnatelný pocit krásy.

Tato péče je vhodná pro ženy v jakémkoliv věku a všechny typy pleti.

VÝSLEDKY BUNĚČNÉ REGENERACE ZAZNAMENANÉ PO 9 DNECH**

PLEŤ JE REGENEROVANÁ 87% *

ZLEPŠENÍ KVALITY PLETI 91% *

PLEŤ JE KRÁSNĚJŠÍ 87% *

TEXTURA JE MIMOŘÁDNÁ 87% *

* Test spokojenosti byl vykonán na 23 dobrovolnících. Aplikace dvakrát denně po dobu 28 dní. % z dobrovolníků zaznamenalo účinek.

** Ex vivo studie vykonávané na kožních explantátech