Často opomíjené oční okolí si zaslouží veškerou naši pozornost. Je obzvláště tenké a křehké, denně je vystaveno tisícům vlivů a projevují se na něm známky stárnutí. Chcete-li mít krásnou pleť, dopřejte svým očím ošetření přizpůsobené jejich potřebám.

Oční péče pro mdlou a unavenou pleť

NOVINKA MY PAYOT SUPER ÉNERGISANT REGARD

Oční okolí je přirozeně citlivé, protože kůže kolem očí je tenčí než na zbytku obličeje. Oči jsou proto první část pleti, kde se projeví známky únavy, špatné hygieny nebo kouření. Co s tím? Nové ošetření 2 v 1 pro projasnění z řady My Payot jí vrátí energii. Multifunkční výrobek s hybridní texturou lze použít jako denní péči i jako noční masku. Jeho složení respektuje křehkost očního okolí a obsahuje 96 % přírodních složek.

Složení očního krému Super Énerginast Regard z řady My Payot je obohaceno o tři super složky: bobule goji a acai, organické granátové jablko a kofein. Skutečný koktejl pro pleť plný vitamínů a antioxidantů. Bobule goji a acai totiž posilují ochranný štít pokožky, který jí pomáhá lépe bojovat proti vnějším vlivům. Organické granátové jablko zase působí proti volným radikálům a dává sbohem mdlé pleti. Kofein působí na oční okolí a snižuje výskyt tmavých kruhů a otoků. Výsledek: vaše oči jsou viditelně odpočinutější a svěží.

MY PAYOT SUPER ÉNERGISANT REGARD

Oční krém a maska v jednom

755,00 Kč

Oční péče pro dehydratovanou pleť

REGARD GLAÇON HYDRA 24+

První známkou nedostatku vlhkosti v pokožce je výskyt dehydratačních vrásek kolem očí. Důvodem je, že tato oblast má méně mazových žláz než zbytek obličeje. Mazové žlázy vylučují kožní maz, směs lipidů, která je nezbytná pro správné fungování kožní bariéry a pomáhá udržovat zásoby vody v pokožce. Špatnou zprávou je, že pokud si nedáte pozor, mohou se na Vaší krásné tváři nadobro objevit vrásky.

Naštěstí je možné těmto povrchovým vráskám předcházet a vyplňovat je tím, že pleti dodáte potřebnou vlhkost. Krém na oční okolí Regard Glaçon z řady Hydra 24+, který je skutečným vodním koncentrátem, hloubkově hydratuje oční okolí. Složení obohacené o výtažky z fíků, vodního melounu a červených řas vyhlazuje a vypíná oči. Gelová textura tohoto přípravku pro péči o oči v kombinaci s masáží kovovou kuličkou roll-onu dodává vaší pleti závoj svěžesti. Kromě tohoto cíleného ošetření nezapomínejte, že hydratace pleti se provádí také zevnitř. Doporučuje se vypít alespoň 1 litr vody denně.

 

HYDRA 24+ REGARD GLAÇON

Osvěžující hydratační roll-on pro oční okolí

850,00 Kč

Oční péče proti tmavým kruhům a otokům

REGARD GLOW MY PAYOT

Dávejte pozor, abyste je nezaměnili. Zatímco váčky jsou otoky kolem očí, tmavé kruhy jsou pigmentací kůže pod dolním víčkem. Vzniku obou projevů napomáhají různé faktory, jako je kouření, únava, nadměrná konzumace alkoholu nebo dokonce dědičnost. Otoky jsou podobné otokům tkání způsobeným nadbytkem vody a mazu, zatímco tmavé kruhy ovlivňují barvu pleti. V obou případech vypadají oči unaveně a vyčerpaně.

Tónovací tyčinka Regard Glow My Payot bojuje proti únavě očí a redukuje tmavé kruhy a otoky. Univerzální tónované krytí z přírodních pigmentů sjednocuje barvu pleti a zakrývá viditelné známky únavy. Vaše oči jsou probuzené a projasněné a je to vidět!

MY PAYOT REGARD GLOW

Korekční tyčinka 3-v-1 pro unavené oči

865,00 Kč

Oční péče pro pleť s nedostatkem tónu

ROSELIFT COLLAGÈNE REGARD

Elastin a kolagen, které jsou zodpovědné za pružnost kůže, jsou v okolí očí tenčí. Tato oblast obličeje je proto chudá na podpůrné látky, což ji činí náchylnou k ochabování. Pro vypnutí očního okolí vytvořil Payot expresní liftingovou kúru Roselift Collagène Regard. Velmi lehký oční krém obohacený o výtažek z albízie, napuštěny kolagenem a patentovanou účinnou látkou získanou z damašské růže, která je známá svými regeneračními vlastnostmi. Jemně pozvedává oční kontury a projasňuje pohled. Zároveň eliminuje váčky a kruhy pod očima.

ROSELIFT COLLAGÈNE REGARD

Oční liftingová péče

1 240,00 Kč

Oční péče pro zralou pleť

LE REGARD SUPRÊME JEUNESSE

Jak už jsme řekli, oční okolí je jednou z prvních oblastí obličeje, kde se projevují známky stárnutí. Vzhledem k pomalejší obnově než na zbytku obličeje a velkému zatížení v důsledku mimiky se na očních konturách rychle projevují známky stárnutí. Mezi 25. a 30. rokem věku se v koutcích očí objevují první jemné vrásky, které postupně nabývají na hloubce. Péče o oční okolí Le Regard Suprême Jeunesse se zaměřuje na různé projevy stárnutí pleti, jako jsou vrásky pod očima, pigmentové skvrny, povislá oční víčka a známky únavy. Zpevňuje pokožku a pomáhá posilovat její přirozenou obranyschopnost. Jemný a hedvábný krém kombinuje výtažky z magnólie a orchideje a zanechává pleť viditelně mladší a hladší.

SUPRÊME JEUNESSE LE REGARD

Zdokonalující péče očního okolí

1 620,00 Kč

Chcete-li zdokonalit účinnost našich produktů na oční okolí, zkombinujte je s naším Gym Beauté Payot. Tato obličejová gymnastika, vytvořená společně se Sylvií Lefranc, doprovází aktivní složky očních přípravků pro dosažení ideálního výsledku. Stačí 1 minuta denně k uvolnění, dekongesci a vyhlazení očí pomocí přesných a cílených masáží.