Vydali jsme se po stopách botaniků a procestovali Francii, abychom pečlivě vybrali pět esenciálních olejů a drahocenných botanických extraktů, které vaší pokožce poskytnou přesně to, co potřebuje.

Herbier odhaluje zdravou a krásnou pleť bez ohledu na věk nebo pohlaví.

5 produktů certifikovaných štítkem COSMOS ORGANIC od společnosti ECOCERT. Tato náročná certifikace zaručuje složení obsahující minimálně 95 % složek přírodního původu a 20 % obsažených složek pocházejících z ekologického zemědělství a ekologicky šetrných a zodpovědných výrobních a zpracovatelských procesů.

Odličovací olej na obličej a oči s organickým olivovým olejem. Jemně čistí pokožku, aniž by měnil kožní bariéru, odstraňuje make-up a rozpouští nečistoty.

Pleťové olejové sérum s esenciálním olejem smilu. Kapka za kapkou odhaluje mladistvý vzhled pokožky, vyhlazuje její texturu a intenzivně ji vyživuje.

Univerzální krém na obličej s esenciálním olejem levandule intenzivně hydratuje, zjemňuje a zklidňuje pokožku, zatímco jeho vůně přináší silný pocit pohodlí.

Tuhý krém na obličej i tělo s esenciálním olejem rozmarýnu hluboce vyživuje pokožku a relaxuje svaly.

Revitalizační tělový olej s esenciálním olejem tymiánu dodává pokožce vláčnost a pohodlí a vyzívá k masáži pro chvíli intenzivní relaxace.