Chystáte se na zimní lyžovačku? A víte, že mrazivé počasí působí i na pokožku a způsobuje jí tím stres? Je nevyživená, ztrácí hebkost a pružnost a hlavně vytváří nežádoucí vrásky. Nenechte se oklamat! I v zimě dokáže slunce celkem slušně pálit. Proto je potřebné myslet i na ochranu s SPF faktorem!

Milujete adrenalinovou lyžovačku a nedokážete se nabažit zasněžené atmosféry? Víte však, že vaše pokožka dostává v tomto období pořádně zabrat, protože v zimě se neuvěřitelně rychle vysušuje a praská? Neustále přecházíme z tepla do zimy, a proto je pokožka rychle dehydratovaná. Nejen suchý zimní vzduch, ale i kouření z ní vysává vodu. Pobyt venku při nízkých teplotách, opalování na horách nebo pobyt v překouřených vnitřních prostorách.

V těchto extrémních podmínkách se pleť stává citlivější, je zranitelnější, a proto dochází k vysušování. Suchá pokožka je potom drsná a má sklon k tvorbě trhlinek nebo je začervenalá. Velké teplotní rozdíly mezi vnějším a vnitřním prostředím můžou také zhoršit problémy s rozšířenými cévkami či atopickým ekzémem.

Vyzkoušejte obranný štít na hor a svah v podobě ochranného krému do extrémních klimatických podmínek! Měli byste se zaměřit na kosmetické přípravky ochranného a regeneračního charakteru, které jsou spíše mastnějšího typu.

Vyzkoušejte tyto tipy:

Payot Uni Skin Jour

Denní sjednocující krém byl vytvořený pro všechny ženy bez ohledu na jejich věk a typ pleti. Opravuje, sjednocuje a bojuje se všemi nedokonalostmi. Také se postará o pigmentové skvrny, zašednutý tón pleti a jiné nedokonalosti. Tento krém chrání před buněčnými disfunkcemi, které způsobují nejednotnou pleť. Oživuje zářivost pleti. Obsahuje super ochranné aktivní látky, které tvoří ochranný štít a na druhé straně pomocí SPF 15 chrání před UVA zářením.

Payot Hydra 24 + Levres

Dlouhotrvající hydratační balzám na rty s SPF 10 hydratuje, zklidňuje a chrání velmi citlivé rty. Obsahuje tropické rostliny, které odolávají extrémním suchým podmínkám, jako je například africké bambucké máslo, australský makadamový olej a jojobový olej ze střední Ameriky. Svůdné a nemastné složení zahalí vše rty do hebkého pláště.

Sun Sensi Cream SPF 30

Opalovací krém na obličej a krk s komplexem pro ochranu buněk Vám zaručí ochranu před zimním sluncem. Je jemně parfemovaný a vhodný pro všechny typy pleti. Má lehkou, jemnou a nemastnou texturu, která přináší nekonečné potěšení.