Toužíte po dokonalé relaxaci? V těchto zimních dnech by už něco bodlo, že? Vyzkoušejte hodinový zážitek, který přinese vaší dehydrované pleti skutečně směs hebkých pocitů! Dopřejte si ošetření HYDRATATION ESSENTIELLE v salonu Payot, což v překladu znamená: základní hydratace.

Víte, že suchá pokožka vzniká působením vnějších, ale i vnitřních faktorů? Přirozenou bariéru, která brání odpařování vody vytváří lipidy. Právě jejich úbytek způsobuje vysušenou pokožku. Když je tato bariéra narušená, vlhkost se může odpařovat a unikají důležité látky. Mezi vnější příčiny můžeme zařadit životní prostředí. Škodlivé klimatické podmínky: horký, chladný a suchý vzduch jí velmi neprospívají. Nejhorší je to v létě a v zimě, kdy nastávají sezónní změny. Také i ultrafialové záření může nepěkně zvýšit rychlost stárnutí pokožky.

Proto vám doporučujeme tuto hydratační bombu! Chcete vědět, co vás čeká u kosmetičky?

1. Hned v úvodu se můžete těšit na uvítací masáž.
2. Po ní následuje očištění pleti s produkty LAIT DÉMAQUILLANT FRAÎCHEUR a LOTION TONIQUE FRAÎCHEUR.
3. Přichází na řadu exfoliace. Kosmetička v dlaních ohřeje malé množství GOMMAGE INTENSE FRAÎCHEUR.
4. Pokračuje masáží v 42 tazích s balzámem BAUME SEMI-PRÉCIEUX À LA RHODOCHROSITE: tento masážní produkt v kombinaci s masáží 42 tahů stimuluje a nasytí pokožku do hloubky.
5. Poté aplikuje MASQUE BIO CELLULOSE COLLAGÈNE, biocelulózovou masku, která přináší efekt „druhé pokožky“ pro skutečný hydratační koupel a pocit svěžesti. Současné účinky kyseliny hyaluronové a kolagenu dodávají pleti jemnost a jas.
6. A na závěr vás čekají výrobky z řady Hydra 24+. Zkušené ruce kosmetičky provedou závěrečný rituál.

Tak co, už se těšíte?