Malinové pokušení: Gommage Douceur Framboise

Tento rozpustný peeling se skutečnými malinovými zrníčky jemně odstraňuje odumřelé buňky. Textura želé se v průběhu aplikace mění pod dotyky prstů na zázračný olej, který bez podráždění zachytí všechny nečistoty z pokožky. Po opláchnutí vodou se přemění v mléko, které zanechá pokožku hladkou, zářivou a v příjemném rozpoložení.

Cílem tohoto na míru vyvinutého proměnlivého ultra senzorického inovačního složení je projít všemi fázemi exfoliace, odstranit nečistoty a odumřelé buňky, které pokožce brání v dýchání a přitom bere ohled na citlivost pleti. Příjemná lehká květinová vůně obklopí plet a navodí příjemný pocit.

AKTIVNÍ LÁTKY

  • Malinový olej – Zanechává pokožku neuvěřitelně měkkou a sametovou. Zklidňuje pokožku, dodává maximální pohodlí.
  • Abrazivní zrníčka(maliny, brusinky, černý rybíz) – Jemně exfoliuje pokožku, odstraňuje odumřelé buňky a nečistoty a tím dodává pleti jas a svěžest.

Způsob použití?

Abrazivní olejové želé ve velikosti lískového oříšku nanesete 1 až 2-krát týdně na suchou pokožku, vyhněte se okolí očí. Jemnými pohyby lehce vmasírujte konečky prstů od spodní strany krku směrem k čelu, dokud se textura nezmění v olej. Přidejte vodu, pomocí uvolněných zrníček exfoliujte a poté důkladně opláchněte vodou.

Praskající pěna: Peeling Oxygénant Dépolluant

Objevte svou pleť z nového úhlu! Peelingová maska s trojitým účinkem okysličuje, detoxikuje a čistí. Bledé a špatně okysličené pleti poskytuje skutečné hody, na kterých se podává čerstvý vzduch. Praskající pěna s efektem znovuzrození pokožky se nazývá Peeling Oxygénant Dépolluant.

Růžový gel se na pokožce přemění v bílou prchající pěnu. Zbaví pleť nečistot, které den po dni dusí její zářivost. Jemná ovocná vůně pěny se na pokožce odpaří a zahalí ji příjemnou pohodou.

AKTIVNÍ LÁTKY

  • Ovocné kyseliny (borůvky, pomeranč a citrón) – Působí v symbióze, aby odstranily nečistoty a odumřelé buňky na povrchu pokožky.
  • AHA z malinStimulují regeneraci buněk a podporují regeneraci pokožky,. Hydratují a zlepšují strukturu pokožky.
  • Organický fluorOrganický fluor používaný pro vytvoření jemné pěny zlepšuje okysličení tkáně a aktivuje mikrocirkulaci – pokožka je detoxikována, hladká a prozářená.

Způsob použití?

Peeling Oxygénant Dépolluant naneste jeden krát týdně v tenké vrstvě na lehce navlhčený obličej a krk, vyhněte se okolí očí. Nejchejte působit 3 až 5 minut, počkejte, než se textura přemění v pěnu a molekuly kyslíku získají čas, aby mohly působit. Jakmile pěna z tváře zmizí, pleť krouživými pohyby pomocí konečků prstů promasírujte a poté důkladně opláchněte.