Dopřejete své pleti kvalitní séra nebo pouze krémy? Pokud se ve vaší kosmetické výbavě tento elixír ještě neobjevil, děláte chybu! Sérum totiž více proniká do pokožky, protože ho tvoří menší molekuly látek. Kromě toho má vyšší koncentraci vysoce aktivních látek a díky tomu je mnohem více účinnější než běžné krémy. 
Ptáte se, zda je sérum účinnější než krém? Jednoznačně ano. Až dvakrát tak více aktivních látek než máte v kelímku od krému. Jeho pozitivem je účinnost vůči nedostatkům jako jsou vrásky, pigmentové skvrny, akné nebo vysušování. I v tomto případě platí, že méně je více. Opravdu vám postačí pár kapek, které jemně vklepete na pokožku obličeje, krku a dekoltu.

Laboratoře Payot proto vytvořili jedinečné kombinace: elixír komplex a také směs rostlin a bylin. Lehké textury lektvarů, které se rychle a jednoduše vstřebávají. Stopové prvky hrají základní roli v obnově rovnováhy antioxidantů. Mezi ně patří i mangan, který podporuje buněčnou regeneraci, ale i zinek, který je antistresový, ochranný a obnovující. Biosacharidy, které se také v lektvarech nacházejí hydratují, zjemňují, zklidňují a posilují přirozenou ochranu kůže. Kromě toho v těchto novinkách můžeme najít i 2 kyseliny hyaluronové. Vysoká molekulární hmotnost zajišťuje hydrataci a jemnost. Nízká molekulová hmotnost také hydratování, ale i hloubkovou regeneraci.

elixir-refinerÉLIXIR REFINER

Sérum pro smíšenou až mastnou, kterou zmatní a stáhne póry. Elixír Refiner poskytuje hned trojí účinek. Redukuje lesk, snižuje výskyt a velikost rozšířených pórů a viditelně zjemňuje texturu pokožky. Jeho lehká fluidní struktura se sametovým efektem se okamžitě vstřebává do pleti a na povrchu zanechává pudrový závoj. Můžete se těšit na hladší, rozzářenější a matnější pokožku.

 

 

 

 

 

 

ÉLIXIR LIFT

elixir-liftToto sérum bez parfemace je určeno pro zralou pleť má vypínací a regenerační efekt. Jeho úkolem je zpomalit stárnutí, ochránit a opravit pleť. Elixír Lift na povrchu pleti zajišťuje okamžitý efekt liftingu. Jeho božská hedvábná saténová textura zahalí pleť do nekonečného pocitu pohody a krásy. Výsledky opravdu stojí za to! Rysy tváře jsou okamžitě vypnuty a pleť vypadá viditelně mladší.