Payot vám představuje nový aplikační rituál, který podporuje účinky nového produktu. Chcete se dozvědět profesionální hnow-how? Novinka Supreme Jeunesse Experience chrání před oxidačním stresem tím, že na sebe váže volné radikály a napravuje škody, které napáchali. Také stimuluje tvorbu reparačních proteinů působících na DNA a snižuje výskyt chronických zánětů pokožky.

90 minutové omlazující ošetření současně působí na vrásky, pigmentové skvrny a povadlou pleť. Mimořádná pozornost je věnována perlovému peelingu, slavné masáži v 42 krocích a vyhlazující masce s třpytivými pigmenty.

1. Krok: Ráno a večer nanášejte SUPREME JEUNESSE REGARD na oční kontury. Postupujte podle obrázků:

Snímek obrazovky 2015-10-14 v 14.20.42

SUPREME JEUNESSE REGARD 

Speciální péče o pleť zaměřená na delikátní oční kontury. Ideální ráno pro zvýraznění a rozjasnění očí a večer pro nekončící regeneraci. Lehká, hedvábně jemná textura na očních konturách zanechává jemný závoj.

2. Krok: Poté naneste SUPREME JEUNESSE Concentrate na celý obličej a krk, SUPREME JEUNESSE JOUR aplikujte ráno a SUPREME JEUNESSE NUIT večer.

Snímek obrazovky 2015-10-14 v 14.20.49

SUPREME JEUNESSE CONCENTRE
Skutečný klenot v anti-agining péči posílen, dvakrát koncentrovanější kyselinu hyaluronovou a vitamínem C jako v ostatních výrobcích této řady pro dosažení ještě lepších a viditelnějších účinků. Delikátní, fluidní sérum, které se rychle vstřebává do pokožky s hedvábným pohlazením.

SUPREME JEUNESSE JOUR
Péče pro zdůraznění mládí pleti. Každé ráno dopuje pleť nejnovější generací antioxidantů, aby ji chránil před agresory okolního prostředí během celého dne. Jemná a smetanově božská perlová textura, která se snadno vpije do pleti.

SUPREME JEUNESSE NUIT
Noční péče obnovující mládí pleti působí po celou noc díky aktivní složce, která se chronobiologicky uvolňuje, aby neutralizovala poškození způsobené během dne. Bohatá a perleťově jemná krémová textura, která posiluje pleť.