Svíčky se dají využít i jinak než jako romantický voňavý doplněk v domácnosti. V tomto případě však jde o jiné „zázraky“, vyrobené na takové účely. Massage Candle nebo masážní svíčkou představuje originální masážní techniku, která má vysoce relaxační účinek. Můžete se těšit na skutečný smyslový aromaterapeutický zážitek. Víte jak to probíhá?

Na tuto jedinečnou proceduru se používají speciálně vytvořené svíčky, které jsou určeny na masáž. Blahodárně potěšení je určeno pro všechny, které trápí nespavost, úzkost, ztuhlé svaly či bolest hlavy. Také jsou výborným „terapeutem“, který uvolňuje napětí, povzbudí a prokrví organismus.

Ptáte se, jak to všechno probíhá?

Po zapálení svíčky se ztuhlý olej během deseti minut rozpustí a dosáhne teploty, která je potřebná právě pro tuto masážní techniku. Rozehřátý olej vám jemně vmasírují do nedočkaví pokožky. Ten do ní poputuje a díky lehké penetraci účinných látek můžete vidět okamžité výsledky. Kůže tak získá jemnost, hebkost, vláčnost a výživu. A jako bonus – vaše smysly roztančí vonné esence, se kterými zabijete každičkou stresovou buňku. Relaxace jak vyšitá! Pardon, vymasírovaná.

Nejedná se jen o krátkodobou záležitost a požitek z jemných masážních tahů. Tato „speci“ svíčka má neoddiskutovatelné antioxidační, regenerační a hydratační účinky. Aroma přetrvává dlouho po aplikaci a vaše kůže se může pyšnit dokonalým povrchem. Ještě stále váháte nebo již hledáte nejbližší salon Payot na www.payot.com?