Kosmetika Payot je opět bohatší o další novinky ze světa well-beign. Přináší relaxační sprchový olej a tělový peeling s jasmínem a bílým čajem. Ochutnejte smetanově jemný olej v medové barvě a jemnou pastu s drobnými krystalky cukru!
Jasmínový olej je známý především pro své hojivé a protizánětlivé účinky. V Číně dokonce představuje afrodiziakum. Dodnes je považován za královskou vůni a působí proti stresu či depresí. Pokud vyzkoušíte tyto novinky nalijete si i trochu bílého čaje, který se v této kosmetice skrývá.

 huile-de-douche-relaxante-2HUILE DE DOUCHE RELAXANTE

Relaxační sprchový olej s jasmínem a bílým čajem zaručí hydratovanou, vyživenou a hedvábně jemnou pokožku. Smetanově jemný olej v medové barvě je obohacen o glycerin a chrání pokožku před vysoušením. XL balení v podobě 400 ml v sobě skrývá delikátní medovou barvu s trendy texturou. Velmi snadno klouže po pokožce, tvoří jemnou pěnu a snadno se oplachuje. Zanechává jemný smetanový povrch a nemastný ochranný film. Květinová vůně kombinovaná s jasmínem a bílým čajem nabízí relaxační a uklidňující účinky.

 

 

 

 

gommage-au-sucre-relaxant-1GOMMAGE AU SUCRE RELAXANT

Relaxační tělový peeling s jasmínem a bílým čajem obsahuje krystalky cukru, aby odstranil odumřelou pokožku a hrubá místa. Přírodní rostlinný olej změkčuje a zvlhčuje pokožku. Protistresové účinky jasmínu a bílého čaje podporují zklidnění těla i mysli. Novinka od Payotu přímo vybízí k relaxaci a pohodě. Jemná pasta s drobnými krystalky cukru se používá 1x týdně. Krouživými pohyby si můžete namasírovat pokožku celého těla, ne však tvář. Olejová textura s cukrem představuje bohatou pastu se sladce růžovou barvou. Výrobek se může používat na vlhkou, ale i suchou pokožku. Kromě toho, že ji zanechá hedvábně jemnou, ji i krásně provoní. Vitamín E se postará o posílení hydrolipidového filmu a také slouží jako antioxidant.