Rozšířené póry, černé tečky, nedokonalosti? Tyhle ošklivé nepříjemnosti, které dokáží znepříjemnit náš každodenní život, nejsou výsadou dospívání, dnes na ně ve skutečnosti trpí každý druhý dospělý. Ale nepropadejte panice, PAYOT má zázračné řešení pro čistou pleť bez stínu nedokonalosti.

Kompletní rituál péče o pleť věnovaný problematické pleti obohacený o zinek & čilskou mátu se rozrůstá o tři nové čisté produkty.

Jemný peeling

Vznik pupínku je důsledkem trojího mechanismu: hyperseborea (nadměrná tvorba kožního mazu), hyperkeratinizace (ztluštění mazového kanálu) a zánět mazové žlázy. Jemný peeling zbaví pokožku všech nečistot nahromaděných na jejím povrchu, čímž zmírní zánět, a zároveň ztenčí pokožku, aby mohl maz opět správně proudit a zmírnit tak škodlivé účinky hyperseborey.

Novou čistící exfoliační tyčinku Stick Gommant Purifiant Pâte Grise  si zamilujete. Nabízí jemnou dvojitou exfoliaci, mechanickou i enzymatickou, pro uvolnění ucpaných pórů a odstranění černých teček. Výsledek: Nedokonalosti jsou odstraněny. Toto nové gesto věnované pleti s nedokonalostmi a s 96 % přírodních složek lze použít na celý obličej nebo lokálně na T zónu. O chilské mátě je známo, že obnovuje rovnováhu přirozeného kožního ekosystému tím, že podporuje dobré bakterie na úkor těch špatných, čímž se zmírňuje zánět. Zinek, přírodní antibakteriální látka, čistí a dezinfikuje pokožku, zatímco konopná semínka nabízejí jemnou exfoliaci pro nový efekt pokožky.

Korektor s přirozeným finišem

Pleťový korektor je perfektní pro přirozené zakrytí drobných nedokonalostí, ale Payot to zvládl lépe. Více než jen korektor, značka uvedla na trh Stylo 2-en-1 anti-imperfections, skutečnou cílenou denní péči, která skrývá skvrny a zároveň podporuje jejich zmizení. Za prvé, pleťová voda vysušuje skvrny. Poté tónovaný korektor sjednotí pleť a koriguje zarudnutí díky univerzálnímu odstínu, který se přizpůsobí všem tónům pleti.

Skládající se z 94 % ingrediencí přírodního původu, vysušující pleťová voda nabízí trojí účinek: regulaci mazu díky chilské mátě, o které je známo, že omezuje přebytečný maz, antibakteriální díky zinku známému pro své čistící vlastnosti a keratolytické díky kyselině glykolové, o které je známo, že odstraňuje odumřelé buňky stahuje póry a stimuluje buněčnou obnovu. Tónovaný korektor je obohacen o bambusový prášek, známý pro své matující a absorbující vlastnosti. Obsahuje také minerální pigmenty, které poskytují vysoké krytí. Obojí zanechává na pokožce dokonalou svěží a jemnou vůni se zelenými tóny listů, růže a pižma.

PÂTE GRISE STICK GOMMANT PURIFIANT

Purifikační pleťový peeling

STYLO 2-EN-1 ANTI-IMPERFECTIONS

Korekční pero

Kapka pleťového pozitivismu*

Je důležité si uvědomit, že nedokonalosti jsou nevyhnutelné. Pokud tento přechodný stav pokožky prožíváme špatně, zapomínáme u toho, že se týká velkého počtu žen. V době sociálních sítí a filtrů, které nabízejí falešnou představu o bezchybné pleti, dávají kožní problémy vzniknout komplexům. V souladu s body positivismem*, sociálním hnutím za přijetí všech forem lidských těl, pleťový pozitivismus**, stojí v cestě diktátu dokonalé pleti. Připomíná nám, že každý typ pleti je jedinečný a že je důležitější než kdy jindy sladit se s jejím obrazem pro klidnější a lehčí život.

 * hnutí pro přijetí vlastního těla.

** hnutí pro přijetí své přirozené pleti.