Payot přináší další novinky z kosmetické řady LES Demaquillantes! Kombinuje efektivitu micelární technologie s přínosem sluncem sušeného ovoce. Regenerační, antioxidační a hydratační účinky nabízejí maliny a mango. Kromě toho zde najdete také kyselinu hyaluronovou, která má na starosti anti-aging prevenci a ananas. Ten se postará o exfoliaci. Avokádový olej zjemní pokožku a vitamin C rozjasní pleť.

LAIT MICELLAIRE DEMAQUILLANT
Čistící micelární mléko s extraktem z malin je určeno pro efektivní a jemné odlíčení. Toto hydratační čistící mléko odstraňuje make-up a čistí pokožku aniž by ji vysušil. Bohaté fluidní mléko, které čistí a odstraňuje nečistoty z obličeje i krku. Hydratuje, zjemňuje a pomáhá udržovat přirozenou rovnováhu pleti pro zachování mladistvého vzhledu. Naneste trochu mléka na vatový tampónek nebo jemně masírujte konečky prstů

EAU MICELLAIRE EXPRESS
Osvěžující odličovací voda na obličej a oči s extrakty z malin zaručí, že vaše pleť bude opět dýchat. Expresní řešení pro odlíčení obličeje, očí a rtů. Odstraňuje nečistoty a lehký make-up. Čistí pleť v jediném kroku bez nutností oplachování. Pomáhá udržovat přirozenou rovnováhu pleti pro zachování mladistvého vzhledu. Nanášejte ráno a večer na obličej, oči a krk pomocí vatového tampónku.

CREME MICELLAIRE DEMAQUILLANTE
Jemný odličovací krém s extrakty z manga přináší bohatost a jemnost krémové textury. Efektivita micelární technologie je určena pro normální až suchou pleť. Odličovací krém se nemyje, perfektně odstraňuje make-up a nečistoty, zatímco nabízí nekonečný komfort pro normální až suchou pleť. Bohatý a lehký krém, který jemně čistí tvář a odstraňuje make-up. Skutečný zázrak pro smysly a pokožku. Tento štědrý krém nezanechává olejový film, ale pokožka zůstane dokonale čistá, vyživená a jemná. Pomáhá udržovat přirozenou rovnováhu pleti pro zachování mladistvého vzhledu.