Základní obličejové rituály od Payot přinášejí dokonalou harmonii mezi péčí o pleť a smyslným zážitkem, který vás zahalí do jarního lesku. Vyberte si od okysličujících ošetření s rýžovým pudrem a kaolinem, přes rozjasňující vitamínové rituály s bobulemi goji a açaí, až po hydratační ošetření s kyselinou hyaluronovou a aloe vera. Každý z nich nabízí jedinečnou kombinaci přírodních složek a odborně navržených postupů, které obnoví zářivý vzhled vaší pleti.

V salonech Payot naleznete i tyto základní obličejové rituály. Na které se necháte zlákat?

 LE NATUREL – Okysličující ošetření s rýžovým pudrem a kaolinem

 Pleťový peeling z jemného rýžového pudru smíchaného s přírodnímy oleji předchází aplikaci detoxifikační a pročišťující kaolínové masky s přídavkem francouzského kopru, petržele a potočnice lékařské. Následuje masáž s pohyblivými zinkovými válečky: pomáhají zpevnit pleť nebo zvýšit její pružnost a působí na stimulační body na obličeji, na krku a dekoltu.

 L’ÉCLAT – Rozjasňující vitamínové ošetření s bobulemi goji a açaí

Po individuálně přizpůsobené exfoliaci následuje osvěžující aplikace vitamíny obohacené slupovací masky, která probouzí pokožku k novému životu. Potom přicházejí na řadu masážní zinkové válečky, které pokožku krásně projasní. Známky únavy ustoupí a zanechají tvář odpočatou a pokožku přirozeně prokrvenou.

LA FRAÎCHEUR – Hydratační ošetření s kyselinou hyaluronovou a aloe vera

Po šetrném peelingu nanášíme super hydratační biocelulózovou masku s infuzí kyseliny hyaluronové a aloe vera. Následuje masáž přes masku za použití zinkových válečků. Pleť je po ošetření plná, zářivá, jemná a pružná.

LA GÉNÉROSITÉ – Vyživující ošetření s müsli a avokádovým olejem

Jemný peeling doprovází nanesení vyživující masky se svůdnou texturou šlehané smetany, obohacenou o avokádový olej. Na závěr jsou použity zinkové masážní válečky. Pleť získává intenzivní výživu a opravu. Je jemná a cítí se opět pohodlně.

LA PURETÉ- Čistící a purifikační ošetření obohacené o aktivní uhlí, zinek a extrakt z chilské máty

Intenzivní hluboká exfoliace zahřeje, aby pokračovala s ultra svěží, čistící, slupovací maskou. Po ní obnovují masážní zinkové válečky zářivost pleti se sklonem k mazání a nedokonalostem. Pleť je po ošetření svěží a bezvadná. Póry jsou staženy a pokožka opět zářící. Dejte sbohem otravným nedokonalostem!

 Zažijte profesionální ošetření pleti v jednom z našich partnerských salonů PAYOT.