V létě i v zimě může být vaše pokožka napjatá a na obličeji se může objevit zarudnutí. Zjistěte, jak jej denně maskovat a zklidňovat pomocí tónovaného krému.

Odkud pochází zarudnutí na mé kůži?

V první řadě je potřeba pochopit, odkud se zarudnutí naší pokožky bere. Co způsobuje zarudnutí? Při podráždění pleti se její cévy rozšíří, což způsobuje tento zarudlý vzhled.

Zarudnutí může být důsledkem kožních reakcí, podráždění, přirozeně citlivé pokožky nebo dokonce dermatologických problémů. Identifikace příčiny vašeho zarudnutí vám umožní nejlépe zabránit jejich objevování.

Chcete-li snížit zarudnutí:

N°2 CC CRÈME ANTI-ROUGEURS SPF50

Korekční péče proti začervenání s SPF 50+

N°2 CRÈME CACHEMIRE APAISANTE

Hydratační péče pro citlivou pleť v bohatém olejovém krému

CRÈME N°2 L'ORIGINALE

Zklidňující péče proti podráždění a zarudnutí

Citlivá a suchá pokožka

Přirozeně citlivá pokožka může být náchylnější k zarudnutí kvůli své vysoké reaktivitě na okolní nebo emocionální podněty. Vítr, chlad nebo dokonce stres během několika minut způsobí zarudnutí a podráždění na obličeji, díky čemuž je pokožka nepříjemná a suchá.

Dermatologické problémy

Rosacea, ekzém nebo dermatitida mohou způsobit trvalé zarudnutí. Tyto kožní problémy lze každý den zklidnit a zakamuflovat jemným, výživným a zklidňujícím pečujícím rituálem.

Kamufláž a zklidnění zarudnutí

CC krémy proti zarudnutí

Doporučujeme denně nanášet ochranný CC krém pro zklidnění a zakrytí zčervenání. CC crème anti-rougeurs SPF50, navržený tak, aby maskoval, neutralizoval a zklidnil zarudnutí, je denní krém speciálně vyvinutý pro zklidnění té nejcitlivější pokožky.

Stejně jako hydratační krém nabízí tento tónovaný krém suché a citlivé pokožce hloubkovou hydrataci díky svému složení obohacenému o kyselinu hyaluronovou. Vlajková loď mezi aktivními složky na kosmetickém trhu, kyselina hyaluronová, vyplňuje pokožku a chrání ji před vnějšími agresemi posilováním kožní bariéry. Rozhodněte se pro CC krém s vysokou sluneční ochranou, který ochrání vaši pokožku před slunečními UV paprsky, které jsou zodpovědné za kožní reakce, zarudnutí a předčasné stárnutí pokožky. Ochranný faktor SPF50 přítomný v CC crème anti-rougeurs SPF50 chrání pokožku po celý den. Toto ošetření proti zarudnutí je proto pro citlivou pleť nezbytné a poskytuje pleti okamžitý komfort.

Chcete-li skrýt zarudnutí:

N°2 CC CRÈME ANTI-ROUGEURS SPF50

Korekční péče proti začervenání s SPF 50+

PÂTE GRISE CRÈME TEINTÉE PERFECTRICE SPF30

Péče proti nedokonalostem s maskujícími pigmenty

MY PAYOT CRÉME TEINTÉE ÉCLAT SPF15

Sjednocující a rozjasňující CC krém s SPF 15

Zklidněte pokožku jemnými přípravky

Abychom šli ještě dále, pro dosažení nejlepších výsledků se doporučuje běžná péče o pleť přizpůsobená pleti se sklonem k zarudnutí. Použijte jemný čisticí prostředek na obličej, Gelée Démaquillante Dtox odstraní make-up a vyčistí pleť jediným gestem, čímž omezí tření vatových tamponků po pokožce.

Velmi se doporučuje zklidňující hydratační krém. Nakonec aplikujte CC krém, který ochrání vaši pokožku před slunečním UV zářením. Výběr jemných pečujících přípravků vhodných pro citlivou pokožku pomáhá zklidnit zarudnutí a předcházet kožním reakcím.