Kromě zdravé stravy a pravidelného cvičení zkuste dopomoci vašemu tělu i jiným způsobem. Máme pro vás pár triků jak zaútočit na tukové zásoby a srovnat je se zemí! V kombinaci se správnými účinnými látkami urychlíte proces hubnutí.

Slim Ultra Performance
Tento zeštíhlující tělový olej vaši pokožku vyživí a zlepší její elasticitu. Díky výtažkům ze zázvoru, které mají povzbuzující a drenážní účinky, stimulují mikrocirkulaci. Tím se pokožka zbaví toxinů a zadržované vody. Také omezuje ukládání tukových buněk a tím zabraňuje tvorbě tukových polštářků. Na konci se můžete dočkat zpevnění a revitalizace pokožky. Kromě toho Slim Ultra Performace obsahuje kokosový olej, který hydratuje.

Celluli Ultra Performance
Masážní roll-on na celulitidu zmírní viditelnost „pomerančovníku“ na vaší pokožce. Masážní hlavice eliminuje tukové polštářky a strie tím, že se zlepší přirozená elasticita pokožky. Výrobek obsahuje výtažek z rostliny Centella asiatica, která zvyšuje tvorbu kolagenu, kofein a L-carnitin, které společně usnadňují eliminaci lokálního tuku. Kromě toho obsahuje také kaštan koňský a ginko biloba, které zase aktivují krevní mikrocirkulaci tím, že posilují žilní stěny. Vitaminy A + B3 zlepšují elasticitu a hydrataci tím, že posilují hydrolipidový film a tak zpomalují proces stárnutí pokožky. Složky panthenol a silanol podporují syntézu kolagenu a udržují buněčnou soudržnost, čímž předcházejí a minimalizují strie.

Sculpt Ultra Performance
Tato zpevňující tělová péče zmírňuje a předchází známkám povadlé pokožky. Také zlepšuje elasticitu pokožky a zaměřuje se hlavně na problematické partie jako jsou stehna, břicho, prsa a paže. Obsahuje Matrixyl, který napodobuje přirozený proces regenerace pokožky. Tím podporuje tvorbu kolagenu a vyhladí povrch pokožky. Také v něm můžeme najít algisium C, který zlepšuje elasticitu pokožky, aktivuje tvorbu kolagenu a chrání před agresemi z vnějšího prostředí.